Geçmişe değil,   geleceğe bakıyoruz!

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Feramuz Üstün, Teşkilat Başkan Yardımcısı Hasan Hüseyin Bozok, Genel Merkez Y. Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Sucu ve Adana Teşkilatları Medya Yenigün Gazetesini  ziyaret ettiler.

Geçmişe değil,   geleceğe bakıyoruz!
22 Kasım 2021 - 17:06 - Güncelleme: 22 Kasım 2021 - 17:34
Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Feramuz Üstün ve Teşkilat Başkan Yardımcısı Hasan Hüseyin Bozok Adana Teşkilatları ile birlikte gazetemizi ziyaretlerinde kısa zamanda süratle örgütlendiklerini belirterek, “geçmişe değil, geleceğe bakıyoruz” Bundan dolayı kamuoyu desteğini alarak İnşallah iktidarın en güçlü adayı olacağız." Diye belirttiler.
Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Feramuz Üstün ve Teşkilat Başkan Yardımcısı Hasan Hüseyin Bozok, Kurucular Kurulu Üyesi Genel Merkez Y.Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Sucu ile beraberinde Adana İl Teşkilatı mensuplarını Yönetim Kurulu Başkanımız Hüseyin Karabulut ve Yazı İşleri Müdürü Songül Yorulmaz karşıladılar.
KAMUOYUNUN DESTEĞİNİ ALDIKLARINI GÖZLEMLİYORUZ!
İmamoğlu Hayta Yörükleri Yardımlaşma ve Dayanışma Kültürel Varlıkları Yaşatma Derneği’nin açılışını yapmak üzere günübirlik Adana ziyareti yapan Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcılarını samimi bir havada karşılayan Yönetim Kurulu Başkanımız Karabulut, kuruluş aşamasında Eski Başkanlardan Ahmet Davutoğlu’nun Genel Başkanlığında ehil kadrolarla yola çıkan ehil ve genç dinamik kadroların kamuoyunun desteğini aldığını gözlemliyoruz” dedi.
BAŞKAN ÜSTÜN, İKTİDARIN EN GÜÇLÜ ADAYI OLACAĞIZ!
Genel Başkan Yardımcısı Feramuz Üstün, son günlerde ekonominin çok kötü yöneltildiğini belirterek, “Kısa zamanda Kuruluş aşamasından bu güne,  çok yol alıp örgütlenmemizi süratle tamamladık ve Genel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu’nun doğrultusunda vatandaşlarımıza dokunarak kamuoyu desteğini alarak İnşallah iktidarın en güçlü adayı olacağız.” Diye belirtti.
EKONOMİK KRİZ DAHİL DEMOKRASİYİ İŞLER HALE GETİRECEĞİZ!
Genel Başkan Yardımcısı Üstün, nereye baksan baskı altına alındığına tanık oluyoruz diye belirterek, “Vatandaşın ekonomik krize girmesinin yanı sıra sanayici ve iş adamları dâhil baskı altına kalarak konuşamayan bir ülke haline geldik. Basın mensupları dahi gördüklerini ve bildiklerini samimiyetle yazamıyorlar. Bizim ehil ve genç dinamik kadrolarımız hazır, ekonomik kriz dahil demokrasiyi işler hale getireceğiz” diye söyledi.
BAŞKAN BOZOK, EKONOMİK KRİZİ ÇÖZECEK KADROLARIMIZ HAZIR!
Teşkilatlardan sorumlu Başkan Yardımcısı Hasan Hüseyin Bozok, son günlerdeki Dolar’ın yükselmesiyle alakalı yaptığı açıklamada, “Şaka mı, ironi mi, gerçek mi? Son 4 yılda 4 Merkez Bankası Başkanı görevden alındı ve halâ bağımsızlıktan söz edebiliyor. Merkez Bankası, bağımsız olarak görev yapamadığı için Sayın Erdoğan'ın bu günkü açıklamanın ardından dolar tarihi zirvesini yaptı. Çözüm için kadrolarımızı hazır vaziyette Ülkemizin her ilinde görev yapan örgütlerimizle vatandaşa dokunuyoruz” diye belirtti. Haber Salih Bozdoğan
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum