Genç Yetenek Mehmet Ali Emre, keşfedilmeyi bekliyor!

2020 yılında bir çok kulübün teknik takibine takılan Adana Demirspor’un futbolcularından Mehmet Ali Emre, doğuştan renklerine âşık olduğu Mavi Lacivertli formayı giymek için form grafiğini yükseltmeye başladı.

Genç Yetenek Mehmet Ali Emre, keşfedilmeyi bekliyor!
05 Temmuz 2021 - 15:33 - Güncelleme: 05 Temmuz 2021 - 15:45
KONDİSYON AÇIĞINI KAPATIYORUM!
Genç yetenek Mehmet Ali Emre, Tolga Çevik idaresinde kondisyon açığını gidermek için salonda çalışmalarını devam ettirirken, Adana Demirspor’un transferlerinden Younes Belhanda, Britt Assombalonga ve Balotelli ile beraber aynı formayı ıslatmak için keşfedilmeyi bekliyorum diye gazetemize yaptığı açıklamada, “Doğuştan renklerine bağlı olduğum Mavi Lacivertli Kulüpte oynamaktan guru duyarım. Salgın hastalıktan dolayı antrenmanlarıma ara vermiştim şu an eski kondisyonumu yakalamak için Tolga Çevik idaresinde salon sporu yapmaktayım” dedi.
BİR ÇOK KULÜP TARAFINDAN TEKNİK TAKİBE ALINDIM!
Futbola Hadırlıgücü’nde başlayan Mehmet Ali Emre, “2015 yılında Hadırlıgücü ile lisanslı bir oyuncu olarak futbol hayatıma başladım ve kısa bir süre sonra 2015 yılında Adana Demirspor U17 takımına geçtim. Geçen sezon Fenerbahçe ve Eskişehirspor’un yakından ilgilendiği bir oyuncu olarak Dünya’yı etkisine alan salgın hastalıktan etkilenen kulüplerin teknik takibinde kaldım.” Diye söyledi.
GENÇ YETENEKLERİN ÖNÜ AÇILSIN!
Bir çok kulübün teknik kadroları tarafından takip edilen bir oyuncu olduğumu biliyorum diyen başarılı futbolu Mehmet Ali Emre, “bir sezon önce Fenerbahçe ve Eskişehirspor tarafından takip ediliyordum. Salgın hastalıktan dolayı şansız bir sezon geçirdik, Ancak; hiçbir zaman ümidimi kaybetmedim Mavi lacivertli takımın transferlerinden Belhanda, ile beraber renklerine aşık olduğum takımda formayı ıslatmaktan gurur duyarım. Yeter ki; benim gibi genç yeteneklerin önü açılsın.” Diye belirti.  
ADANA’NIN GENÇ YETENEKLERİNİN KEŞFEDİLMESİ GEREKİYOR!
Genç yetenek Mehmet Ali Emre’nin babası Eczacı Cevdet Emre uzun yıllardır iyi futbolunun karşılığını alamayan oğlum’un keşfedilmesini bekliyorum diye yaptığı açıklamada, “Hadırlıgücü’nde futbol hayatına başlayan oğlum Mehmet Ali Emre, kısa bir süre sonra Adana Demirspor U17 takımında başarılı bir futbol sergilemesinden dolayı alt yapı hocalarının taktirini toplamıştı. Geçen sezon Fenerbahçe ve Eskişehir spor teknik kadrosunun takibine takılmış daha sonra salgın hastalıktan dolayı şanssız bir sezon geçirdi. Ben oğlumun başarılı bir futbolcu olduğuna inanıyorum ve güveniyorum,  süper Lig’e çıkan Adana Demirspor’a Belhanda, Assombalonga ve genç yetenek Yunus Akgün’e tanınan şansın Mehmet Ali’ye tanınması için Samet Aybaba hocadan ilgi bekliyoruz. Artık Adana’nın genç yeteneklerine şans tanınması gerekiyor” diye konuştu.
 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Ulaş Demir
    1 yıl önce
    Mehmet ali emre'yi iki kere izleme fırsatı buldum çok yetenekli ve çabuk bir oyuncu bire birde çok etkili ayrıyeten bitiriş özelliğide var böyle gençlerimizin harcanmaması lazım kesinlikle...