marmaris tekne turları
Gökçe Kız ile Aykut muradına erdiler! « Medya Yenigün

Medya Yenigün

Gökçe Kız ile Aykut muradına erdiler!

Gökçe Kız ile Aykut muradına erdiler!
10
21 Eylül 2020 - 17:24

BOZKURT OVASI…Can Balam Can Yigenim…Bizim Düğünümüz,Halayımız Uğruna Can Vereceğimiz Türklüğün Sembolü BOZKURT'TUR..Gelin Alayını Beklerken…

Elif Güntürk paylaştı: 19 Eylül 2020 Cumartesi

Taş Medreseliler eski Genel Başkan Yardımcısı Fuat Toygar ve eşi Erengül hanımın biricik kızı Gökçe Gül Toygar ile Perihan-Merhum Ali Büyükkeleş’in oğulları Aykut Büyükkeleş ile dünya evine girdi.

Ülkücü iradenin sembol isimlerinden Taş Medreseliler eski Genel Başkan Yardımcısı Fuat Toygar – Erengül Toygar’ın kızları Gökçe Gül Toygar ile Perihan-Merhum Ali Büyükkeleş’in oğulları Aykut Büyükkeleş’in nikah törenleri Ceyhan Murat Göğebakan Kültür Merkezinde pandemi sebebiyle kısıtlı sayıda misafirlerin katılımıyla yapılırken, Ülkücü irade mensupları, Taş Medreseliler, Milliyetçi Hareket Partisi kadroları Gökçe Gül Kızımızı yalnız bırakmadılar.

Taş Medreseliler ve Ülkücüler Gökçe Gül Kızımızın dünya evine girmesiyle alakalı yaptıkları açıklamada, “Fuat Toygar Başkanımızın Kızı Gökçe Gül Toygar’ın dünya evine girmesinden dolayı mutluluklar diliyoruz. Allah’ım ömrünü uzun eylesin mutluluklar dilerim gençleri tebrik ederiz. Allah’ım sağlıklı bir ömürler versin.” Dediler.

Fuat Toygar, mutlu günü ile alakalı yaptığı açıklamada, “İnsan ömründe anlamı ve manası güzel günler vardır.

Benim ve Erengül hanım için en mutlu günlerimizden birini idrak ettik.  Pandemi sebebiyle kısıtlı sayıda arkadaşımızı davet etmek zorunda kaldık. Sağlık en önde geliyor buna rağmen MHP Yöneticileri, Ülkü Ocakları Mensupları, Taş Medreseli Arkadaşlarım ile Ülküücü irade mensuplarına teşekkür ediyorum. Ayrıca; Gerek gelerek, gerek Telefon ile sosyal medya aracılığıyla mutluluğumuza ortak olan tüm gönül dostlarımıza teşekkür ediyorum” diye düşüncelerini ifade etti..

rokettube