marmaris tekne turları
Güney Adana Kalkınma Programı Yürütme Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi « Medya Yenigün

Medya Yenigün

Güney Adana Kalkınma Programı Yürütme Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi

Güney Adana Kalkınma Programı Yürütme Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi
214
23 Ekim 2019 - 13:45

Güney Adana Kalkınma Programı Yürütme Kurulu Toplantısı, Vali Mahmut Demirtaş başkanlığında gerçekleştirildi.Valilik makam toplantı salonunda düzenlenen toplantıya Vali Yardımcısı Murat Süzen, ilçe kaymakamları ve ilgili diğer yetkililer katıldı.

Eğitimden sağlığa, sanattan spora çok geniş bir yelpazede hazırlanan projelerde gelinen aşamanın detayları ile ele alındığı toplantıda bir değerlendirmede bulunan Vali Demirtaş, Güney Adana Kalkınma Programı’nı uygulamaya başladıkları ilk günlerden itibaren arzu edilen hedeflere ulaşmalarının yeni yapılacak projelerde motivasyonlarını arttırdığını dile getirdi.

 

Adana’nın tüm kesimlerini kucaklayacak ve sosyal yapının çıkardığı ihtiyaçlara karşılık verecek yeni projeler üretme gayretiyle tüm paydaşlarla birlikte çalışmaya devam edeceklerini dile getiren Vali Demirtaş, Güney Adana Kalkınma Programı’na destek veren herkese teşekkür ettiğini vurguladı.

Toplantı, projelere yönelik değerlendirmelerin yapılması ve kurul üyelerinin görüş ve önerilerini dile getirmesinin ardından sona erdi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    rokettube
    marmaris tekne turu