Medya Yenigün

HADİ BENİ BİR AYDINLATIN, ALLAH AŞKINA!

HADİ BENİ BİR AYDINLATIN, ALLAH AŞKINA!
Avatar
Kutbettin Arslan( kutbettin@medyayenigun.net )
137
30 Mart 2017 - 18:14

Bazı aklıevveler hakikati örtmek için (ki bunun anlamı küfürdür lakin bilmezler) bilgenin 16 Temmuzdan sonraki 180 derecelik tavır değişikliğini; Fetönün devlet için bu kadar tehlikeli olduğunu darbe girişimi ile öğrendiğini ve bu sebeple anayasa değişikliğine evet dediğini söylüyorlar.

Bu tavırları ile savunurken küçük düşürdüklerinin, hatta ahmak yerine koyduklarının farkında değiller.

Yani diyorlar ki MHP genel başkanı, devletin bütün kurumları bir terör örgütünce ele geçirilirken haberi olmadı! Ahmaklığa bakar mısınız?

Oysa durum hiçte öyle değil. Bahçelinin konuşmalarını okursanız memleketin içten ve dıştan kuşatıldığını, mukadderatının tehlikede olduğunu çok önceleri dile getiriyordu.

Bunun sebebi olarak da AKP iktidarını ver Erdoğan’ı gösteriyordu.

Yani adamlar bilgeyi savunacağım diye bilgeye hakaret ediyorlar, hakikati örtüp küfre giriyorlar.

Neyse diyelim ki bilge yani MHP genel başkanı yaşanan onca şeye rağmen devletin, milletin içinde bulunduğu durumu anlayamadı, diğer konuşmaları da bilge yapmış ama ne söylediğini bilmeden yapmış! Memleketin durumunu 16 Temmuz darbe girişiminde öğrendi.

Darbe girişimi ile memleketin karşı karşıya kaldığı tehlikeyi gördü. Kurtuluş olarak da mevcut anayasaya uymayan Erdoğan’a uygun, onun istediği gibi bir anayasa hazırlayarak, memleketi Erdoğan’a teslim etmeye razı oldu.

Buraya kadar zorlama ile de olsa anladık diyelim.

Peki, memleket bu kadar sıkışık durumda ise Anayasa değişikliği neden 2019’da uygulamaya konacak?

Hadi beni bir aydınlatın Allah aşkına!

Yozgat araç kiralamaYozgat evden eve nakliyat