HADİ DÜŞÜN KARDEŞİM

Anayasa referandumunda başka bir ifade ile Erdoğan’ın başkanlığının oylamasında “EVET” diyecek kardeşlerime soruyorum: ERDOĞAN’IN TÜRK MİLLETİ İLE İLGİLİ, KÜRTÇÜLÜK VE KÜRDİSTAN, FEDERATİF YAPI VEYA E

HADİ DÜŞÜN KARDEŞİM
18 Mart 2017 - 17:17
Anayasa referandumunda başka bir ifade ile Erdoğan’ın başkanlığının oylamasında “EVET” diyecek kardeşlerime soruyorum:
ERDOĞAN’IN TÜRK MİLLETİ İLE İLGİLİ, KÜRTÇÜLÜK VE KÜRDİSTAN, FEDERATİF YAPI VEYA EYALET SİSTEMİ, TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİ İLE İLGİLİ FİKİRLERİNİN DEĞİŞTİĞİNE İNANIYORMUSUNUZ?
14 YIL BOYUNCA 12 TEMMUZ 2016’YA KADAR BİLGENİN YAPTIĞI KESKİN ELEŞTİRİLERE RAĞMEN, 15 TEMMUZDAN SONRA, HİÇ ELEŞTİRİ YAPMAMIŞ GİBİ DAVRANMAYA BAŞLAMASINI DOĞRU BULUYOR MUSUNUZ?
MEMLEKTİN BEKA MESELESİ GİBİ APTALCA MAZERET ÜRETMEYİN LÜTFEN, ÇÜNKÜ BİLGE, “MEMLEKETİN BEKA MESELESİ VAR, MEMLEKETİN ŞAH DAMARINI KESTİLER” SÖZLERİ YILLAR ÖNCE SÖYLENMİŞ SÖZLER. BİLGENİN KONUŞMALARINI OKUYUNCA ÜRETİLEN MAZERETİN YALANDAN İBARET OLDUĞUNU GÖRÜRSÜNÜZ.
AYRICA BÖYLE OLMAMIŞ OLSA BİLE, DİYELİM Kİ BİLGENİN GÖZÜ 15 TEMMUZ 2016 DARBE GİRİŞİMİ İLE AÇILDI VE MEMLEKETİN KUŞATILDIĞINI GÖRDÜ. MEMLEKETİN KUŞATILMASI AKP VE ERDOĞAN İKTİDARI DÖNEMİNDE OLMADI MI?
BU DURUMDA ERDOĞAN’IN BAŞKANLIĞINA DESTEK VERMEK, KUŞATILMIŞLIĞA DESTEK ANLAMINA GELMEZ Mİ?
İKİNCİSİ ADAMLAR DİYOR Kİ; “ REFERANDUMDAN EVET ÇIKSA BİLE ŞİMDİKİ SİSTEM 3 KASIM 2019’A KADAR DEVAM EDECEK. YENİ SİSTERM BU TARİHTEN SONRA UYGULAMAYA GİRECEK.”
BU DURUMDA MEMLEKETİN KUŞATILMIŞLIĞINI ÖNE SÜREREK AKP’NİN PEYKİ HALİNE GELEN BİLGENİN; MEMLEKET KUŞATILDI” TEZİ HAVADA KALMAZ MI?
DİYELİM Kİ GERÇEKTEN KUŞATILMIŞ, O ZAMAN BİLGE KURTULUŞ OLARAK GÖRDÜĞÜ YENİ SİSTEMİN İKİ YIL GECİKMESİNE NASIL RAZI OLUR?
HADİ DÜŞÜN KARDEŞİM.

YORUMLAR

  • 0 Yorum