Medya Yenigün

Hasbihal!

Hasbihal!
Avatar
Vehbi Korkutata( vehbi@medyayenigun.net )
517
06 Aralık 2019 - 0:19

Medya Yenigün imtiyaz Sahibi ve Yönetim Kurulu Başkanı ve yazı işleri müdürü ile hasbihal.

Medya yenigün Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Karabulut ile gündemle ilgili bir görüşme toplantısı yaptık.

Gerçekten kıymetli meslektaşım Gazeteci Yazar Hüseyin Karabulut; “Çok zor şartlarda görev yaptığını söyledi. Gazetecilik tarafsız ve “Asparagas habere yer vermeyen bir anlayışla görevimizin başındayız” dedi.

 

Karabulut; “Biz gazeteci olarak ben ve ekinim her zaman doğru ve tarafsız haber yapma arzusundayız. Bu kısır döngüde elemanlarıma geceli gündüzlü haber peşinde olduğumuz için mutluluğunu söylenmekte yarar görmekteyim.”

 

Hüseyin Karabulut; “Yeni parti kuma arayışları içerisinde olan Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan bugünlerde İçişleri Bakanlığına verecekler. Peki bundan sonra ne olacak?  Halkın huzuruna nasıl bir çalışma üslubuyla çıkacaklar.

Ülke insanları bu yangın ateşinden kurtarabilecekler mi?

Halkın önüne çıkınca neler anlatacaklar ben şahsen bir gazeteci kimliğimle merak içerisindeyim.

Aslında anlatılacak çok şey var amma?

Zamanı gelince okuyucularımla paylaşacağım.

Medya Yenigün’ün logosu “Gören göz ve haykıran ses” olmayı kendimize Şiar edindik ve ilkelerimizden de asla e asla taviz veremeyeceğimiz muhakkaktır. “İki günü denk olan ziyandadır” felsefesiyle yolumuza devam edeceğiz” dedi.

Bende yıllardır bu gazetecilik mesleğimi yürüttüğünü ve görevi layıkıyla yürütüğüm bilinci içerisindeyim. Hakikaten zor bir görev üstlenmişiz, doğru haber ve “Asparagas” haber yapmamaya özen gösteren biriyim. Asla ve asla kişileri karalamak niyetimin olmadığını şimdiden söylemekte yarar görmekteyim.

Saygı değer meslektaşım Hüseyin Karabulut’un dediği gibi; “İki günü denk olan ziyandadır” ilkesini benimsediğini söylemesi beni ziyadesiyle mutlu etmiştir. Medya Yenigün imtiyaz Sahibi Karabulut ve ekibine hayırlı çalışmalar diliyorum.

İnşallah tarafsız ve asla “Asparagas” habere yer vermeyen bir yayın kuruluşu olduğuna kalbim gibi eminim, sevgi ve Saygılarımı bütün okuyucularıma iletmekte yarar görmekteyim.

hd film izlemobil onaybanko kuponlar