Medya Yenigün

İHH ÜYELERİYLE YETİMLER İÇİN KAHVALTIDA BULUŞTU

İHH ÜYELERİYLE YETİMLER İÇİN KAHVALTIDA BULUŞTU
144
23 Ekim 2019 - 0:03

İnsan Hakları Vakfı (İHH) Adana Şube başkanlığı tarafından Yedi Pınar Engelli Parkında Parkında IHH’nın gözettiği yetimlere Aile ortamında üyelerine sabah kahvaltısı etkinliği düzenlediler.

İnsan Hakları Vakfı (İHH) Adana Şube başkanı Mahmut Eraslan tarafından organize edilen etkinlik Turgut Özal Bulvarı Ramazanoğulları cami yanında yer alan yedi pınar Engelli Parkında IHH’nın gözettiği yetimlere Aile ortamında üyelerine muhabbet eşliğinde sabah kahvaltı yaptırdı.

Adana Ak Parti Milletvekili Ahmet Zenbilci’nin katıldığı Pazar kahvaltısına İHH’ya gönül vermiş üyelerin yetim çocuklarla birlikte kahvaltı yaptı oyunlar oynadı, Gönül insanı Sanatçı Ebedi Oğuz’un ilahilerini yetim çocuklar ve İHH üyesi aileler hep birlikte dinledi. Kahvaltıda self servis sınırsız hizmet verildi. Gençler doyasıya eğlendi istedikleri kadar kahvaltı yaptı.

YETİMLER BİZİM EVLATLARIMIZDIR

Yedi Pınar Engelli Parkında Parkında IHH’nın gözettiği yetimlere Aile ortamında üyelerine sabah kahvaltısı etkinliği hakkında açıklama yapan İnsan Hakları Vakfı (İHH) Adana Şube başkanı Mahmut Eraslan, “ Önümüzdeki 2019-2020 süreci İnsan Hakları Vakfı (İHH) ‘nın Adana Şube yönetimimizin yoğun bir projelerin hayata geçme süreci olacaktır. Yine yetimler, öksüzlerimize sahip çıkılacağı bir projeler süreci olacak. Bu hayır dayanışmasında her zaman olduğu gibi bugünkü gibi sizleri aramızda görmek istiyoruz. İHH’ya gönül veren herkesin ailesi hepimiz için çok önemli. Yine hep birlikte olup dayanışmak istiyoruz. Bu arada bugünkü organizasyonumuzun koordinatörü Şükrü Dursun’a başta teşekkür etmek istiyorum. Bunun birlikte tüm komisyon başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun. Yaptığımız çalışmanın ana başlığına baktığımız da onlara kutsal emanetlerimiz diyoruz. Onlara da ayrıca teşekkür ediyorum. Yetim komisyonumuza, özellikle teşekkür ediyorum çünkü çalışmalarımızın bel kemiği bu dostlar. Bu vesileyle yetim çalışmalarımızda bazen perdenin gerisinde bazen de perdenin önünde olanlar vardır. İşte bazen perdenin önünde bazen gerisinde duran bir isim daha var. Sabah programına başladı ara vermeden terlemeye devam ediyor. Ebedi Oğuz ve ekibinden. Özel bir anı olsun istedik yönetim olarak manevi bir plaket hediye ediyoruz. “

Kahvaltıda dayanışma birlik ve beraberlik içinde saatlerce sürdü. IHH gönüllüleri aileleri ile mutlu bir gün yaşadı. Fotoğraflar çekildi daha sonra etkinlik sona erdi.

hd film izlemobil onaybanko kuponlar