İlayda ve Alpgiray evliler kervanına katıldı!

Adana’nın sevilen sayılan işadamlarından  Ali Karakuş ve Dönay Karakuş çiftinin oğlu Alpgiray ile Esin ve Arif Olguner’in kızları İlayda görkemli bir düğün merasimiyle dünya evine girdiler.

İlayda ve Alpgiray evliler kervanına katıldı!
17 Mayıs 2022 - 13:52 - Güncelleme: 17 Mayıs 2022 - 14:00
Adana’nın sevilen iş adamlarından Kayserili Ali ve Dönay Karakuş çiftinin oğulları Alpgiray Karakuş, Arif-Esin Olguner çiftinin güzel kızları İlayda Seyhan Otelinde düzenlenen görkemli bir tören ile dünya evine girerken,  düğün töreninde siyaset, iş insanları, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve bürokrasi dünyasının yanı sıra Karakuş ve Olguner aileleri yakınları ve çok sayıda seçkin davetli gurubu hazır bulundular.
Seyhan Oteli Balo salonunda düzenlenen düğün merasimine genç çiftler İlayda ve Alpgiray, salonda bulunan misafirlerin alkış yağmuruyla muhteşem bir giriş yaparken, canlı müzik eşliğinde dans ettikten sonra oyun havalarıyla katılımcıları coşturdular.
Düğüne katılan davetliler ile birlikte Oyun havaları eşliğinde doyasıya eğlenen genç çiftler pisti boş bırakmazken, günün çiftlerden İlayda müzisyenlerde Davul’u alıp çalmaya başlamasından dolayı misafirlerin alkış yağmuruna tutuldu.
İş adamı Ali Karakuş, mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan tüm davetlilerle yakından ilgilenirken tüm eş, dost ve akrabalarına  teşekkür ettiğini belirterek, ”Olguner ve Karakuş aileleri olarak mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayıp heyecanımıza ortak olan dostlarımıza teşekkür ediyorum, Cenab-ı Allah herkese evlatlarının güzel günleri dahil evlatlarının mürüvvetini göstermeyi nasip etsin mutluluklarını tattırsın" diye düşüncelerini ifade etti.
Medya Yenigün gazetesi ailesi olarak bizde genç çifte ömür boyu mutluluklar diliyoruz
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum