marmaris tekne turları
İletişim Duayeni İzgören Adana OSB’de « Medya Yenigün

Medya Yenigün

İletişim Duayeni İzgören Adana OSB’de

İletişim Duayeni İzgören Adana OSB’de
91
15 Şubat 2020 - 10:38

İzgören Akademi Yönetim Kurulu Başkanı, Eğitmen ve Yazar Ahmet Şerif İzgören AOSB Akademi’nin konuğu olacak.
Türkiye’nin önemli liderlik, iletişim ve motivasyon konuşmacılarından biri olan yazar Ahmet Şerif İzgören, Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi’nde (AOSB), “Hayata Değer Katmak’  konulu söyleşiye katılacak.
OSB Bölge Müdürlüğü tarafından AOSB Akademi eğitimleri kapsamında düzenlenen programda; yazar Ahmet Şerif İzgören,  27 Şubat Perşembe günü Seyhan Toplantı Salonu’nda, sanayiciler, çalışanları ve diğer davetlilerle bir araya gelecek.
Ahmet Şerif İzgören, “Hayata Değer Katmak” konulu söyleşide, liderlik, takım çalışması, yönetim ve iletişim konularındaki değerli fikirlerini katılımcılar ile paylaşacak.
“Avucunuzdaki Kelebek”, “Geleceğin Organizasyonunu Yaratmak”, “Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız Bir Hayvandır”,
“ Eyvvah! İş Görüşmesi”, “Dikkat Vücudunuz Konuşuyor”,  “Süpermen Ve Uğur Böceği”, “Hıdır Kişisel Gelişiyor”, “Uçan Halı Babam”,  “İş Yaşamında 100 Kanguru” ile  “Sarı Siyah” gibi kitapların yazarı olan Ahmet Şerif İzgören’in söyleşisi 27 Şubat Perşembe günü saat 14.00’de başlayacak. Ünlü yazar, söyleşi sonunda katılımcıların sorularını da yanıtlayacak.
AHMET ŞERİF İZGÖREN HAKKINDA
Ahmet Şerif İzgören, 1965 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi İngiliz Dilbilimi Bölümü’nde tamamlayan İzgören, Türk Silahlı Kuvvetleri’nde uzun yıllar görev aldıktan sonra 1991 yılında ordudan istifa etti. Çeşitli şirketlerin kurucu müdürlüğü ve üst düzey yöneticiliğini yapan Ahmet Şerif İzgören;  İzgören Akademi, Elma Yayınevi, Karaoklar Ekolojik Hayat Çifliği, Vizgo Akademi şirketlerinin de kurucu ortağı, yazarı ve eğitmeni olan Ahmet Şerif İzgören; kurumsal çalışmalarının yanı sıra Anadolu’nun birçok kasaba ve köyünde 3500’ü aşkın gönüllü seminerde 365.000’i aşkın kişiye  ücretsiz eğitimler verdi.

rokettube