İŞKUR'dan Muhteşem Fuar!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısıyla başlayan Milli İstihdam Seferberliği kapsamında, Adana İŞKUR İl Müdürlüğü tarafından 6

İŞKUR'dan Muhteşem Fuar!
24 Mart 2017 - 18:49
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısıyla başlayan Milli İstihdam Seferberliği kapsamında, Adana İŞKUR İl Müdürlüğü tarafından 6.düzenlenen “İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı” amacına ulaşırken İşveren ile çalışanların buluşmasına sahne oldu.

Çukurova Üniversitesi Sakıp Sabancı Spor ve Sergi Sarayında 23-24 Mart tarihleri arasında buluşmalara sahne olan fuarın açılışında;Adana valisi Mahmut Demirtaş , Ak Parti Adana Milletvekili Prof. Dr. Necdet Ünüvar, Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Ak Parti İl Başkanı Fikret Yeni,  İŞKUR il şube müdürü Ahmet Altunbaş, mülki ve idari amirler ile yardımcıları hazır bulundular.

Ak Parti Adana Milletvekili Prof. Dr. Necdet Ünüvar  açılış dolayısıyla yaptığı konuşma da, hayatta 3 şeye dikkat ettiğini ve özellikle iş ve istihdam konusunda özellikle yapılan yatırımların gün geçtikte büyüdüğünü, Büyük Türkiye için herkesin çalışarak üreterek destek vermesi gerektiğini söyledi.

Adana Valisi Mahmut Demirtaş; “Bizler halkımızın her türlü sorunlarını yerinde çözmek için hizmetteyiz. Bizim yetişemediğimiz yerde özel sektörün inisiyatif kullandığını görmek bizleri heyecanlandırıyor. İstihdam konusunda kat edilecek daha çok yollar var.Bunun için herkese iş düşüyor onun için de “Çalışma Hayatında Milli Seferberlik” ilan ettik”dedi.

Adana Valisi Mahmut Demirtaş’ ın konuşmasının ardından 6. Adana İstihdam Fuarı'na destek veren kamu kurumları temsilcileri ve özel sektör temsilcilerine plaket töreni yapıldı.Plaket töreninden sonra 6. Adana İstihdam Fuarı'nın açılış kurdelesi kesildi.

6.Adana İstihdam Fuarı öğrenciler ve iş arayanların İşveren ile buluşmasına sahne olurken, bu gibi etkinlikleri düzenleyen İŞKUR yöneticilerine standarda hizmetleri alanlar teşekkür ettiler.

YORUMLAR

  • 0 Yorum