marmaris tekne turları
İSRAİL LOBİSİ TÜRKİYE ÜZERİNDEN SİYASET YAPMAK İSTİYOR « Medya Yenigün

Medya Yenigün

İSRAİL LOBİSİ TÜRKİYE ÜZERİNDEN SİYASET YAPMAK İSTİYOR

İSRAİL LOBİSİ TÜRKİYE ÜZERİNDEN SİYASET YAPMAK İSTİYOR
Vehbi Korkutata
Vehbi Korkutata( vehbi@medyayenigun.net )
3.496
07 Ağustos 2017 - 22:37

İsrail ABD, üzerinden siyaset yapıyor, çıkar amaçlı içgüdülerini kullanarak Türkiye’yi vurdurmak istiyorlar. Peki, ama neden? Bir yandan PYD, YPG ve PKK olmak üzere bunları besleyerek gerek mühimmat ve gerekse maddi destek sağlayarak Türkiye’yi vurmayı hedeflemektedirler. ABD’nin DEAŞ ile mücadelesinde, YPG’ye gönderdiği her türlü silah ve mühimmat sayılamayacak kadar tırlarla göndermişler. Bu yığınak kime karşı ve niçin yapılıyor gibi sorular akıllara durgunluk verdiriyor ve ‘’sözde kürdistan devleti temellerini atmalarını hedeflemektedirler.’’ Bakınız! Türkiye kuzey Suriye sınır hattında On tane gizli ABD, üssü olduğunu biliyor muydunuz? Burada kahpe bir plan yapılacağı muhakkaktır, çok dikkatli olma zorunluluğunu gösteriyor ve bu sessizlik bizleri aldatmasın. Bu göstergeler neyi gösteriyor biliyor musunuz? İsrail’in sinsi planı ABD, ’nin üzerinden siyaset yapılarak hedefi vurmak amacındalar. Bugünlerde Güney sınırlarımıza yığınak yapan, yüzlerce kilometrelik cephe oluşturmaya başlayan ve yarının büyük saldırısının hazırlıklarını yapan maalesef ABD’dir.

Kuzey Irak’tan Akdeniz’e bir harita çiziyorlar, bütün bu bölgeyi Türkiye ve coğrafyayı paramparça edecek garnizona dönüştürüyorlar. PKK’yı ‘’ETNİK’’ bir mesele gibi bizlere yutturanlar, bunuda öyle yutturuyorlar ve maalesef bazılarımızda buna inanıyor. Bunu açık ve net bir şekilde izah etmek istiyorum, tarihe de not düşelim, bu silahlar ve mühimmatlar Türkiye üzerinden ve cepheyi açmak içindir. Silah ve mühimmat Suriye üzerinden harita oluşturmak için ve Türkiye’ye saldırmak hedefindedirler ve tek amaçları bundan ibarettir.

Bakınız; Winston Churchill ne demek istiyor ve neyi hedefliyor, bir bakalım hedefi kimlermiş. Türklerle savaşarak, silah ve asker harcamaya gerek yoktur, Türklerin, Din adamlarını ele geçirin ve zaten onlar devleti yıkarlar. Türkleri kontrol etmek ve esir alabilmek için, ‘’Din adamlarını ele geçirmek gerekir.’’ Birkaç tane ‘’ŞEYHİ’’ ele geçirince, bir mezhebi ele geçirmiş sayılırsınız. Bir ‘’Mezhebi’’ ele geçirince diğerlerine düşman ederek, Türkleri birbirileriyle ‘’savaştırabilirsiniz’’ dedi.

Türkiye dünyada söz sahibi olunca, İsrail lobisi ABD, üzerinden siyasetini derinleştiriyor, Türkiye her bakımdan zengin bir ülke. Türkiye üzerinden oynanan oyunun asıl amacı bakınız Araştırmacı Hukukçu Mehmet Yaman, ne kadar güzel paylaşıma yer vermiştir. Devamında; ‘’Sakarya Üniversitesi itiraf ediyor’’ mühendislerimiz tarafından ‘’Borla’’ çalışan araba üretildi ve maliyeti ise ‘’200’’ TL. Olan 1 kilo bor ile tam 19.000 km yol gidilecek. Bu şu demek oluyor, ‘’petrole son’’ tam tersine batılılar ise bor işletmeciliğinin kansere yol açtığını iddia ederek insanları ‘’BOR’’ madeninden soğutma çabası içindeler. Oysa bu mucize maden, aynı zamanda da ‘’kanser tedavisinde’’ bile kullanılabiliyormuş. Türkiye ise dünya ‘’BOR’’ rezervinin % 73’üne sahip ve ‘’Türkiye geleceğin Dubai’sidir.

Gerçekten Türkiye böyle mükemmelliğe sahip bir dev ülke konumundadır, ‘’Osmanlının yolundan’’ gittiğiiçin Yahudi lobisi çıldırıyor, Türkiye bütün engelleri aşacağı muhakkaktır. İnşallah bu Yahudi’nin kirli oyunu başlarına çalacaktır, Türkiye Recep Tayyip Erdoğan Başkanlığı öncülüğünde hiçbir tahrik gözetmeksizin yoluna ve hizmetine ara vermeden devam edecektir ve hiçbir engel de tanımayacaktır.

Sevgi ve Saygılarımla

Araştırmacı Gazeteci Yazar

Vehbi Korkutata

rokettube
marmaris tekne turu