marmaris tekne turları
Jandarmadan Kurban Bayramı’nda huzur operasyonu « Medya Yenigün

Medya Yenigün

Jandarmadan Kurban Bayramı’nda huzur operasyonu

İstanbul İl Jandarma Komutanlığınca, Kurban Bayramı nedeniyle umuma açık iş yerlerinde huzur uygulaması yapıldı. Uygulama kapsamında 50’den fazla şahsa yasal işlem yapıldığı öğrenildi.

Jandarmadan Kurban Bayramı’nda huzur operasyonu
292
02 Eylül 2017 - 13:21

İstanbul İl Jandarma Komutanlığınca, Kurban Bayramı’nda güvenliği sağlamak amacıyla Jandarma Asayiş Timleri, Motosikletli Asayiş Timleri, Trafik Timleri, Narkotik Timleri ile Narkotik ve bomba arama köpek unsurlarının katıldığı ekipler tarafından denetimlerin yapılmasına devam ediliyor.
Bu kapsamda Arefe günü akşam saatlerinde Sarıyer ilçesi Kilyos Mahallesi’nde İstanbul İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince lokanta, kafeterya, bar, otel ve pansiyon gibi umuma açık yaklaşık 100 iş yerinde arama ve kontroller yapıldı.
İstanbul genelinde yapılan arama ve trafik uygulamalarında, binlerce şahsın bilgisayar sorgulaması yapılırken, uyuşturucu kullandıkları tespit edilen şahıslar ile birlikte 50’den fazla şahısla ilgili yasal işlem başlatıldığı öğrenildi. Çok sayıda araca ise cezai işlem uygulandı.
Uygulamaya katılan vatandaşları ise bu tür uygulamalardan memnun olduklarını dile getirdi.
İstanbul İl Jandarma Komutanlığının, vatandaşların huzuru ve güvenliğini sağlamak maksadıyla çalışmalarına 24 saat devam ettiği belirtildi.

rokettube
marmaris tekne turu