KADROLU FACEBOOK ÇALIŞANLARI!

"Burcucum çok güzel çıkmışsın" yorumcuları

KADROLU FACEBOOK ÇALIŞANLARI!
18 Mart 2017 - 11:31
"Burcucum çok güzel çıkmışsın" yorumcuları. Bu grubun alternatif yorumları aşağıdaki gibidir: "Canm arkadaşım yerim seni"
"Eee kimin arkadaşı?"
"Yine yıkılıyorsun" vb."Cnm ilişki durumumu beğenir misin?" insanları."Cnm Candy Crush canı istedim, neden göndermedin?" orta yaşlıları.Özlü söz paylaşımcıları.
Bu insanların bir önceki hayatlarında Charles Bukowski, Can Yücel, William Shakespeare, Çehov, Mevlana gibi insanlarla yakın arkadaş oldukları düşünülür.1 milyoncular.
Bunlar durmadan 1 milyon kişi bulmaya çalışırlar."Maşallah! ne kadar güzel olmuşsun, annenlere selamlar" uzaktan akrabaları.
Bu grubun üyeleri, en marjinal durumunuzun veya fotonuzun altına kabus gibi çöken akrabalarınızda başkası değildir."Yeter! Oyun isteği göndermeyin" isyankarları ve arsız oyun daveti göndericileri.Her toplumsal olaydan sonra isimlerinin önüne bir şey ekleyenler.Başına gelen her durumu Facebook'a bildirenler.Ele avuca sığmayan Bitstrips insanları.
Yeni Facebook hastalığıdır. Sesli harf düşmanları.
Chatleşirken sesli harfleri yutan tayfanın insanlarıdır bunlar.Kan ağlayan güllü youtube klibi paylaşan romantikler.Memur alım ilanı paylaşımcıları.Albüm seviciler.
Dilara, "TATİL :)))" albümüne 1653 foto ekledi.Ortak hesap açan sevgililer.Foto beğenicileri.
Birisi foto paylaşsa da beğensek diye beklerler. Bunlara genelde eski okul arkadaşlarınız veya internetten tanıştığınız kişilerdir.Maç sonu paylaşımcıları.
Genellikle rakip takım taraftarını çıldırtacak türde içerikler yaparlar. Bu paylaşımlar çoğu facebook arkadaşlığının bitme sebebidir.Başına gelen her durumu Facebook'a bildirenler.Komikli caps yapanlar.Adı yerine alengirli nick kullanan teyzeler.SOSYAL MEDYADA PAYLAŞILAN EN KLİŞE POZLAR...


Ayak pozu
Pisa kulesini tutmakKadıköy'deki Boğa'nın üstünde poz vermek
Kız kulesi pozuTarihi eserle 'kanka' pozu
Güneşle ilgili çeşitli şakalar içeren pozlarMartılara yem verirken...Nüfus tabelası pozuZıplarken çekilen pozEiffel Kulesi pozları'Sfenks'i öpüyorum' pozu'Özgürlük Anıtı'nı tutuyorum' pozu'Ben Özgürlük Anıtı'yım' pozu'Pisa Kulesi'ni itiyorum' pozu
'Abbey Road'dan geçiyorum' pozu
Kraliyet muhafızıyla fotoğraf çektirmekTac Mahal'e karşı meditasyon yapmakSalar de Uyuni'de küçültülen fotoğraflar
'Eyfel Kulesi'ni tutuyorum' pozu
'İsa Mesih' pozu'Giza Piramitleri'nin zirvesine dokunuyorum' pozu'Washington Anıtını'nı eziyorum' pozu
Hollywood Bulvarı'nda hayranı olan kişinin mermer taşının yanında poz vermek'Paris Çeşmesi'nden su içiyorum' pozu'St. Mark Meydanı'nda kuş besliyorum' pozu'Çamur Denizi'nde çamurlandım' pozu


İngiltere telefon kulübeleriyle çekilen poz

YORUMLAR

  • 0 Yorum