Karataş'ta Plaj Futbolu Turnuvası düzenlendi!

Türkiye Futbol Federasyonu ve Karataş Belediyesi tarafından tertiplenen Plaj Futbolu Turnuvası 23-24-25 Ağustos tarihlerinde ilçede bulunan Ata Park'ta gerçekleşti.

Karataş'ta Plaj Futbolu Turnuvası düzenlendi!
29 Ağustos 2022 - 02:05
Türkiye Futbol Federasyonu tarafından Karataş Belediyesi ortaklığında Plaj Futbolu Turnuvası 23-24-25 Ağustos tarihlerinde ilçede bulunan Ata Park'ta gerçekleştirilirken, Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu – ASKF Başkanı Ahmet Bozan, Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz ve Karataş Kaymakamı Selami Alper Özkan ve çok sayıda sporseverin katıldığı müsabakalar çekişmelere sahne oldu.
Plaj Futbolu Turnuvası 23-24-25 Ağustos tarihlerinde ilçede bulunan Ata Park'ta gerçekleşen turnuvanın sonunda açıklamada bulunan Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz, “Karataş'ımızın spor turizmini geliştirmek amacıyla yaptığımız çalışmalar kapsamında TFF ile ortaklaşa tertiplediğimiz Plaj Futbolu Karataş Etabı birbirinden çekişmeli maçların ardından sona erdi. İlçe protokolü ile hemşerilerimizin yoğun ilgisi eşliğinde gerçekleşti” dedi.
Kaymakamımız Selami Alper Özkan Plaj Futbolu Karataş Etabı’nın Kupa Törenine Katıldı
Kaymakamımız Sayın Selami Alper Özkan; Karataş Belediyesi ve Türkiye Futbol Federasyonu’nun ortak organize ettiği Plaj Futbolu Karataş Etabı’nın final müsabakasına katılarak şampiyon olan takıma kupalarını takdim etti.
Plaj Futbolu Karataş Final Etabı’na katılım sağlayan Kaymakamz Selami Alper Özkan ve ilçe protokolü; sporculara Antalya’da düzenlenecek Türkiye finalinde  başarılar diledi.
ASKF Başkanı Dr Ahmet Bozan, yaptığı açıklamada, “Organizasyonda emeği geçen başta Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz olmak üzere tüm herkese teşekkür eder, katılım gösteren sporculara ve bu organizasyonda yanımızda olan Karataş Kaymakamımız Selami Alper Özkan'a saygılarımızı sunarız.” Diye ifade etti.
Yapılan müsabakalardan sonra dereceye giren takımlardan şampiyon olan Karataş Belediyespor ile diğer takımlara ödüllerini takdim edildi. Haber Muammer Korkmaz
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum