marmaris tekne turları
Kaymakam Sevgili Vatandaşlara tedbirleri anlattı! « Medya Yenigün

Medya Yenigün

Kaymakam Sevgili Vatandaşlara tedbirleri anlattı!

Kaymakam Sevgili Vatandaşlara tedbirleri anlattı!
10
12 Eylül 2020 - 0:56

Tufanbeyli Kaymakamı Ömer Sevgili başkanlığında Covid-19 vakalarına yönelik olarak toplantı yapılırken, vekil olarak diğer ilçeler dahil vatandaşlara sokakta konunun hassasiyeti anlatıldı.

Kaymakam Sevgili başkanlığında İlçe Belediye Başkan Vekili, Büyükşehir Belediye Temsilcisi, Kurum Amirleri, Enerjisa, Fernas temsilcileri ve Doktorların katılımıyla toplantı yapıldı.

Tufanbeyli Kaymakamlığı toplantı salonunda yapılan toplantıda ilçede hızla artan vakalara yönelik ek tedbirler ve sıkı denetimler üzerinde kararlar alınırken, Kaymakam Sevgili yaptığı açıklamada, “İlçemizde artan vakalara yönelik tüm kamu kurum ve kuruluşları koordinasyon içerisinde hareket ederek alınan tedbirler sıkı bir şekilde uygulanacaktır. Bu virüs illetine karşı mücadelede başarılı olmak için tüm Tufanbeylili Hemşehrilerimizin kurallara uyarak kamu personellerimize sorun yaratmaması gerektiğini söyledik” dedi.

Alınan tedbirlerden sonra 10 Eylül 2020 Covid-19 denetimleri Tufanbeyli ve Saimbeyli İlçelerinde İçişleri Bakanlığının 08.09.2020 tarihli ve E.14477 sayılı Genelgesi kapsamında 81 ilde, 10 Eylül 2020 tarihinde eş zamanlı olarak yapılması planlanmış olan denetimler, İlçemizde de Kaymakam Sevgili Başkanlığındaki denetim ekibi tarafından gerçekleştirilmiş olup, Halkımıza da konunun hassasiyeti ile ilgili gerekli bilgiler aktarılmıştır. Diye belirtildi.

rokettube