marmaris tekne turları
Kozan Ay Sonunda Doğalgaza Kavuşuyor « Medya Yenigün

Medya Yenigün

Kozan Ay Sonunda Doğalgaza Kavuşuyor

Kozan Ay Sonunda Doğalgaza Kavuşuyor
162
07 Kasım 2019 - 14:05

Aksa Çukurova Dogalgaz Adana bölge müdürü Tufan Duman Kozan Belediye başkanı Kazım Özgan’ı ziyaret ederek İlçede devam eden doğalgaz çalışmaları hakkında bilgilendirdi.

Aksa Çukurova Dogalgaz Adana bölge müdürü Tufan Duman İlçede ön abonelik talepleri doğrultusunda abonelik alımlarına başlandığını, ilçenin bir bölümünde gerçekleştirdikleri doğalgaz hatlarına ay sonunda gaz arzını sağlamak için çalıştıklarını ve yıl sonu itibarı ile yaklaşık 10 bin konuta gaz verebilecek durumda olacaklarını söyleyerek, önümüzdeki günlerde bina bağlantı hattı çalışmalarına başlayacaklarını belirterek Kozanlıları doğalgaz abonelik işlemlerini yaptırmak için Tufanpaşa mahallesi İmam hatip sokak’ta ki hizmet ofislerine bekliyoruz.”dedi.

Çalışmaların takipçisi oldukları belirten Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan; “Doğalgaz medeniyet ve uygarlık demektir. Doğalgaz ile ilgili ilk dosyayı Kent Konseyi ile birlikte dönemin başbakanı Sayın Raecep Tayyip Erdoğan’a ilçemizi ziyareti sırasında biz vermiştik. 2018 yılında başlanan ve gaz verme durumuna gelen doğalgaz ile ilgili bu yatırım sayesinde hem vatandaşımızın bütçesi kar edecek hem de özellikle kış aylarındaki hava kirliliğinin önüne geçilecek. Çevreci, ekonomik bir yakıt olan doğalgazın Kozan’ımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

rokettube
marmaris tekne turu