Lise öğrencilerinden iyilik hareketi

  Ramazan ayı dolayısıyla okul bünyesinde kampanya başlatan Hümeyra Ökten Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri, çok miktarda giyim eşyası topladı

Lise öğrencilerinden iyilik hareketi
07 Haziran 2017 - 09:49
 

Ramazan ayı dolayısıyla okul bünyesinde kampanya başlatan Hümeyra Ökten Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri, çok miktarda giyim eşyası topladı. Öğrenciler, daha sonra, topladıkları giyim eşyalarını ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması için Türkiye’nin iyilik hareketi Türk Kızılayı’na teslim etti.

 

Okul Müdürü Necla Kayıklık, öğrencilerin düzenlediği bu kampanya ile toplanan eşyaların mübarek Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine ulaşacak olmasının kendilerini son derece mutlu ettiğini belirtti. Önümüzdeki eğitim-öğretim döneminde de Kızılay’ın çalışmalarına okul olarak katkı sunacaklarını ifade eden Kayıklık, “Türk Kızılayı Adana Şubesi ile ortak projeler geliştirip, öğrencilerimizle birlikte topluma yararlı işler yapmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Türk Kızılayı Adana Şube Başkanı Ramazan Saygılı da Kızılaycılık ruhu ile gerçekleştirdikleri faaliyetler için öğrencilere teşekkür etti. Saygılı, "Hem derslerinde başarılı hem sosyal projelerde gönüllü olarak çaba sarf eden güzel gençlerimizin olduğunu görmek bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor. Kızılay, sizin gibi gençler sayesinde faaliyetlerini artırarak devam ettirecektir. Tekrar siz yardımsever öğrencilerimize ve okul yöneticilerimize, bu mübarek günlerde böylesine hayırlı işler yaptığınız için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum