Medya Yenigün

M1 adana imza günü

M1 adana imza günü
144
30 Mayıs 2017 - 13:07

Film ve dizi dünyasının yıldızları M1 Adana AVM’de “imza günü’nde hayranları buluştu.
28 Mayıs Pazar günü düzenlenen ; Murat Yıldırım, İmaneElbani, Tolgahan Sayışman ve AlmedaAbazi’nin katıldığı “İmza günü” etkinliklerine M1 Adana AVM ziyaretçilerinin yoğun katılımı ve ilgisi sanatçıları sevince boğdu.
M1 ADANA AVM yeni konsepti ve tasarımı ile birlikte hayata geçirdiği sayısız organizasyon ve etkinlikle bölgenin sosyal yaşamına renk katmaya devam ediyor.
Bu çerçevede hafta sonu “ daha eğlenceli” konseptine uygun olarak planlanan film ve dizi dünyasının ünlü sanatçıları ile düzenlenen “imza günü” aktivitesi çok renkli sahnelere yol açtı. 28 Mayıs Pazar günü AVM’yi dolduran ziyaretçilerin büyük ilgisini çeken imza günü aktivitesinde Adanalı hayranları katılan sanatçılar ile güzel anlar yaşadılar. Başta Adanalı başarılı aktör Murat Yıldırım olmak üzere etkinliğe katılan diğer sanatçılar İmaneElbani, Tolgahan Sayışman ve AlmedaAbazi’de sempatik tavırları ile Adanalıların büyük ilgisi ve sevgi gösterisinden nasibini aldı. Sanatçılar Adanalı hayranlarından gördükleri yoğun ilgi ve sevgi gösterisinden duygulandıklarını ve en kısa sürede tekrar Adana’ya gelmek istediklerini belirttiler.
Editöre: Bülten Eki’nde; Bülten ile ilgili 5 adet fotoğraf sunulmaktadır.
M1 ADANA ALIŞVERİŞ MERKEZİ HAKKINDA
2000 yılında kapılarını açan M1 Adana AVM,, Adana ve tüm bölgedeki farklı beğeni ve ihtiyaçlara cevap veren bir alışveriş merkezi olma özelliği taşıyor. 200 mağaza , 90.000 m2 kiralanabilir alana sahip M1 Adana AVM, büyüklüğü ve mağaza karmasıyla ziyaretçilerine keyifli alışveriş yapma imkanı sağlarken, eğlence ve kültürel etkinliklere katılma fırsatı sunuyor. 17 yıldır Adana ve bölge halkına her alanında farklı bir tecrübe yaşatan M1 Adana AVM’de Türkiye’nin ve dünyanın en iyi markaları bulunuyor. Carrefoursa, H&M, IKEA Sipariş ve Teslim Noktası, Media Markt, Koçtaş, LC Waikiki, Mudo City, Ayakkabı Dünyası, Armağan, Boyner, YKM, Zara, Marks&Spencer, GAP, Mango, Koton, Mavi, Teknosa, Goldpark, Kitapsan ve Paşabahçe gibi uluslararası ve ulusal zincir mağazaları, yerel markalarla aynı çatı altında toplayan M1 Adana AVM; 8.800 m2’lik sinema alanı, 1.600 m2’lik yiyecek – içecek bölümü (Food Court), 3050 araç kapasiteli otoparkı, ATM ve müşteri hizmetleri gibi modern alışveriş ortamının gerektirdiği tüm birimleriyle bölgeye katkı sağlamaya devam ediyor. Ferah mekanı ve lezzetli alternatifleriyle Adana’nın en çok tercih edilen alışveriş merkezi M1 Adana; çocuk oyun alanları, Cinemaximum ve geniş eğlence alternatifleriyle alışverişi benzersiz bir keyfe dönüştürüyor.(Haber Merkezi)

Yozgat araç kiralamaYozgat evden eve nakliyat