marmaris tekne turları
Mega İndirimli Garaj Günleri Başlıyor « Medya Yenigün

Medya Yenigün

Mega İndirimli Garaj Günleri Başlıyor

Mega İndirimli Garaj Günleri Başlıyor
294
06 Kasım 2019 - 12:46

Ulusal ve uluslararası üne sahip birçok seçkin markanın, sezon sonu, mevsim sonu ve özel ürünlerinin cazip fiyatlarla sunulduğu Optimum Garaj İndirim Günleri yeniden başlıyor.

Adana Optimum Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nin sabırsızlıkla beklenen Garaj İndirim Günleri başlıyor.

Ünlü markaları, sezon sonu, mevsim sonu ve özel ürünlerinin ekstra indirim ve avantajlı fiyatlarla satışa sunulacağı Optimum Garaj İndirim Günleri 8 Kasım Cuma günü kapılarını açacak.

Soğuk kış günlerinin yaklaştığı günlerde, en uygun fiyatlarla alışveriş yapmak, gardırobunun eksik parçalarını tamamlamak, binlerce üründeki cazip fiyatları yakalamak isteyenlerin yanı sıra, çeyiz hazırlığı yapanların, evlerini yenileyeceklerin, altın ve mücevherle kendini şımartmak veya sevdiklerine sürpriz yapmak isteyenlerin de dört gözle beklediği indirimli günler, alışverişi şenliğe dönüştürecek.

Ziyaretçiler, Optimum’un -1’inci katı kapalı otoparkına kurulacak olan stantlarda ayakkabıdan, çantaya, yazlıktan, kışlığa, altından, pırlantaya kadar binlerce çeşit ürünü cazip fiyatlarla satın alabilecek.

D’S Damat, Hatemoğlu, Lufian, Levi’s, Pierre Cardin, Süvari, Hummel, U.S. Polo, Tudors, Dagi, Dufy, Morven, Centone, Derimod, Kemal Tanca, İmza gibi tekstil markalarının yanı sıra, altın ve mücevherleriyle göz dolduran Atasay, Zen ve Altınbaş’ın, göz alıcı evlerin vazgeçilmez markaları Emsan, Karaca, Jumbo ve Özdilek’in dahil olacağı indirim günleri, 1 Aralık Pazar gününe kadar devam edecek.

rokettube
marmaris tekne turu