Mehmet Özer'in mutlu günü

Adana’nın duayen gazetecisi Mehmet Özer’in biricik oğlu Hüseyin Özer gönlünü kaptırdığı Gözde Teberik ile dünya evine girdi

Mehmet Özer'in mutlu günü
06 Haziran 2021 - 17:09
Muhteşem bir düğün töreniyle evlenen çift, Adana’nın unutulmaz düğünleri arasına girdi. Bu eşsiz düğün töreni Mavi Su Aqualand Havuzbaşı’nda gerçekleştirilirken, düğünden birkaç gün önce kıyılan nikahını da Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin kıydı.
AYAKTA ALKIŞLANDI
Davul ve zurna eşliğinde dans ederek düğün alanına giren çift ayakta alkışlandı. Adana’nın siyaset ve iş dünyasını bir araya getiren düğün, basın ve medya dünyasını da buluşturdu. Gelinin anne ve babası Sema, Asım Teberik bu muhteşem düğün töreninde duygu dolu anlar yaşarken, damadın anne ve babası Songül, Mehmet Özer’in mutluluktan gözlerinin dolduğu dikkatlerden kaçmadı.
UNUTULMAZ KARELERE İMZA ATILDI
Çiçeği burnunda çift gece boyunca dans ederek, düğüne katılan tüm misafirleri coşturdu. Gelen konuklarla tek tek ilgilenen çiftin düğün pastası da geceye damgayı vurdu. Gerçekleşen düğün töreniyle bir ömür boyu mutluluk kapısını aralayan çifti sevenleri de yalnız bırakmadı. Gecenin sonunda çekilen fotoğraflar ise unutulmaz karelere imza attı.
MEHMET ÖZER, HERKESE TEŞEKKÜR ETTİ
Mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan katılımcılara teşekkür eden Mehmet Özer, “Hem çok mutluyum, hem de duyguluyum. Allah böyle bir mutluluğu tüm anne ve babalara yaşatsın. Oğluma ve gelinimize Allah'tan ömür boyu mutluluk diliyorum. Beni ve ailemi bu mutlu günümde yalnız bırakmayan tüm arkadaş ve dostlarıma teşekkür ediyorum" dedi.
Gözde ve Hüseyin Özer'i mutlu günlerinde, Aileleri, Dostları, Arkadaşları ve Sevenleri Basın Camiası düğün Törenine katılıp, tören bitene kadar yalnız bırakmayıp gönüllere girdiler. Yakışıklı damat ve güzel gelinin aileleri ‘de en mutlu günlerin de oynamayı ihmal etmediler.
Pasta Merasiminin ardından bir kez daha sahneye davet edilen genç çiftler Güzel danstan sonra, Çiftetelli de oynamayı ihmal etmediler.
Gelin ve Damat’ın Aileleri de, tek tek piste çıkarak genç çiftlere eşlik edip beraber mutlu günlerinde eğlendiler.
Görkemli düğün Törenine Özer ve Teberik Aileleri, Sözcü Gazetesi Bölge Müdürü Mehmet Serbest, Ceyhun Özgönül ve eşleri, ASKİ Genel Müdür yardımcısı Abdurrahman Serkan Sağmen, Medya Yenigün Gazetesi İmtiyaz sahibi Hüseyin Karabulut, CRT Medya Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Özer’in yanı sıra çok sayıda gazeteci, Siyaset adamı ve sevenleri katıldılar.
Halayların Çekildiği törende Takı merasimi ve günü ölümsüzleştirmek için çekilen resimlerle görkemli düğün töreni gecenin geç saatlerinde coşku ile son buldu.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum