marmaris tekne turları
Memleket Kokulu” Doğal Ürünler Pazarı « Medya Yenigün

Medya Yenigün

Memleket Kokulu” Doğal Ürünler Pazarı

Memleket Kokulu” Doğal Ürünler Pazarı
231
22 Ekim 2019 - 14:00

Türkiye’nin Lezzetleri Optimum’da

Her biri farklı lezzetleri ile ünlü şehirlerin birbirinden ünlü tatları Optimum Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nde “şölen” havasında alışveriş keyfi yaşatıyor.

Türkiye’nin dört bir tarafından farklı lezzetlerin satışa sunulduğu Doğal Üretici Pazarı, Optimum Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nde açıldı. 27 Ekim’e kadar konuklarını ağırlayacak olan pazarda, adeta lezzet şöleni yaşanıyor.

Buram buram “memleket” kokan pazarda, sucuktan pastırmaya, pişmaniyeden tarhanaya, baldan kaymağa, peynirden tereyağına kadar yüzlerce lezzet ziyaretçilere “şölen” havasında alışveriş keyfi yaşatıyor.

En doğal ve en lezzetli ürünlerin görücüye çıktığı Doğal Üretici Pazarı’nda, Trabzon, Kayseri, Afyon, Erzurum, Van, Malatya, Aydın, Kahramanmaraş, Adana ve daha birçok ilin meşhur lezzetleri yer alıyor.

Karadeniz, Marmara, İç Anadolu, Güneydoğu Anadolu, Doğu Anadolu, Ege ve Akdeniz’in en ünlü lezzetlerinin görsel şölen sunduğu Doğal Ürünler Pazarı’nı ziyaret edenler bu nefis lezzetleri tatma ve satın alma imkanı buluyorlar.

rokettube
marmaris tekne turu