Medya Yenigün

MESKİ heyeti ASKİ ile istişare toplantısı yaptı

Mersin Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MESKİ) heyeti Adana Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon idaresi’ni (ASKİ) ziyaret etti.

MESKİ heyeti ASKİ ile istişare toplantısı yaptı
289
02 Ağustos 2017 - 14:18

 

MESKİ’den gelen heyet ASKİ Genel Müdürü Hüseyin Oprukçu ve daire başkanlarıyla görüşme yaparak fikir alışverişinde bulundu.

 

İstişare toplantısına Mersin heyetinden Mersin Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanları Ülkü Çataklı, Esin Şener ile MESKİ Genel Müdür Yardımcısı Can Taşkın, Abone işleri Daire Başkanı Fatih Murat Aydınlı, İçme Suyu Şube Müdürü Emre Gürkal Gökçe ve Koordinatör Ali Yılmaz katılırken; ev sahipliğini ise ASKİ Genel Müdürü Hüseyin Oprukçu ile birlikte ASKİ Abone İşleri Daire Başkanı Elif Irkörücü, ASKİ İçme Suyu Daire Başkanı Ragıp Bekaroğlu ve diğer ASKİ bürokratları katıldı.

 

MESKİ heyeti, ASKİ proje ve yatırımlarını yerinde inceleyerek AR-GE çalışmaları hakkında bilgi alırken, gelecekteki yatırımlarla ilgili de ortak istişarelerde bulundu.

 

MESKİ heyeti ASKİ çalışmalarını ve projelerini takdirle karşılarken, ASKİ Genel Müdürü Hüseyin Oprukçu da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Her iki belediyenin bürokratları karşılıklı olarak hem proje hem de AR-GE konusunda her zaman ortak hareket edilebileceğini ve istişare toplantılarının sık sık yapılabileceğini ifade ettiler.

 

hd film izlemobil onaybanko kuponlar