Medya Yenigün

MHP Adana’da Bahçeli sevinci

MHP Adana’da Bahçeli sevinci
217
16 Ekim 2019 - 16:47

MHP Adana İl Yönetim Kurulu toplantısı Kuran tilaveti ve dua ile başladı. Toplantıda, Barış Pınarı Harekâtının başarısı için duada bulunuldu, Devlet Bahçeli’nin sağlık içinde mesaisine dönmesi dolayısıyla da şükür duası edildi.

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı “Hayatını ülkemize ve milletimize adayan Türk Dünyasının Bilge Lideri hemşehrimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyefendinin normal mesaisine dönmüş olması sadece bizim için değil Türk Milletinin tamamı için büyük bir moral olmuştur. Sayın Genel Başkanımızın sağlık içinde makamına gelmiş olmasıyla bizleri sevindiren Yüce Allah’a şükürde bulunduk.” dedi.

“Düşman nereyi, kimleri hedef yapacağını çok iyi biliyor” diyen Avcı, Türkiye’ye ve Lider Devlet Bahçeli’ye yönelik saldırıların sebepsiz olmadığına dikkat çekti “Ülkücü-Milliyetçi Hareketin ihanet ve husumet cephesiyle kavgası kıyamete kadar devam edecektir.” dedi.

“Saldırılar sebepsiz değil!”

“Mücadelemiz kıyamete kadar devam edecek!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, “Ülkücü-Milliyetçi Hareketin ihanet ve husumet cephesiyle kavgası kıyamete kadar devam edecektir.” dedi.

KURAN TİLAVETİ VE DUA İLE BAŞLADI

MHP Adana İl Yönetim Kurulu aylık olağan toplantısına, süregelen uygulamadan farklı olarak Kuran-ı Kerim okunarak başlandı. MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı’nın başkanlık ettiği toplantıda, MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin evinde geçirdiği istirahatın ardından sağlık içinde mesaisine dönmesi sebebiyle ve Barış Pınarı Harekâtı dolayısıyla icra edilen Kuran tilavetinden sonra dua edildi.

“YÜCE ALLAH’A ŞÜKÜRDE BULUNDUK”

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, “Bugün toplantımıza insanlığın ebedi rehberi Kuran ve dua ile başladık. Türkiye’nin milli güvenliğini ve komşumuz Suriye’nin toprak bütünlüğünü temin amacıyla Şanlı Ordumuzun başlattığı Barış Pınarı Harekâtı’nın mutlak başarısı için duada bulunduk. Hayatını ülkemize ve milletimize adayan Türk Dünyasının Bilge Lideri Sayın Devlet Bahçeli Beyefendinin normal mesaisine dönmüş olması da sadece bizim için değil Türk Milletinin tamamı için büyük bir moral olmuştur. Sayın Genel Başkanımızın sağlık içinde makamına gelmiş olmasıyla bizleri sevindiren Yüce Allah’a şükürde bulunduk.” dedi.

“DEVLETİMİZE VE LİDERİMİZE SALDIRIYORLAR”

Avcı “Türkiye haklı olduğu tüm davalarında ihanet ve husumet cephesinin saldırısına uğramaktadır. Devletimizin, bölücü terör örgütü PKK ve türevlerine karşı içeride ve sınır ötesinde meşru hakkımızı kullanması bile suç sayılmaktadır. Öte yandan 50 yıldır kanımızı emen sülük terör örgütü FETÖ de, içerideki siyaset çöplüğünden devşirdiği hainlerle hem Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’ye hem de yine Devletimize saldırmaktadırlar.” şeklinde konuştu.

“DÜŞMAN KİMLERİ HEDEF YAPACAĞINI ÇOK İYİ BİLİYOR”

“Düşman nereyi, kimleri hedef yapacağını çok iyi biliyor” diyen MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı “Türkiye tüm mazlumların umududur. MHP de, Genel Başkanımız Devlet Bahçeli de Türkiye’nin, milli direncin çelikten kalesidir. Asıl mesele budur ama tüm Dünya bilsin ki, bu kale düşmeyecek; ülkemizi, davamızı, liderimizi canımızla, tüm varlığımızla savunmaya devam edeceğiz. Ülkücü-Milliyetçi Hareketin ihanet ve husumet cephesiyle kavgası kıyamete kadar devam edecektir.” ifadesini kullandı

hd film izlemobil onaybanko kuponlar