marmaris tekne turları
MHP Osmaniye’de Çomu ile devam dedi! « Medya Yenigün

Medya Yenigün

MHP Osmaniye’de Çomu ile devam dedi!

MHP Osmaniye’de Çomu ile devam dedi!
16
27 Eylül 2020 - 0:21

Osmaniye Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Kongresinde mevcut İl Başkanı Yusuf Çomu ile Suat Akın adaylığını açıklamasına rağmen, MHP Genel Merkezi seçime mevcut başkanın tek listesiyle gidileceği açıklandı.

Osmaniye MHP İl Başkanlığı seçiminde Hatırlanacağı üzere mevcut İl Başkanı Yusuf Çomu ile Suat Akın adaylıklarını açıklamalarına rağmen MHP Genel Merkezi İl Başkanı olarak mevcut Başkan ile devam kararı alıp seçimlerim tek Liste halinde gidileceği belirtildi.

MHP İl Başkanlığına tek liste ile gidileceği açıklandıktan sonra tabanda destek mesajlarının yanı sıra Osmaniye’nin MHP’li Belediye Başkanı Kadir Kara, hafta sonu yapılacak olan il kongresinde mevcut başkan Yusuf Çomu ile devam kararının memnuniyet verici olduğunu belirtti.

Başkan Kara, açıklamasının devamında alınan kararı memnuniyetle karşıladığını ifade ederek; “Genel Başkanımız, medarı iftiharımız, büyüğümüz Sayın Devlet Bahçeli Beyefendinin takdirleri ve Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız pek değerli kıymetli yöneticimiz Sayın Edip Semih YalçınBeyefendinin talimatıyla Osmaniye İl Olağan Kongremiz mevcut İl Başkanımız Sayın Yusuf Çomu beyefendi ile devam kararı almıştır. Göreve geldiği günden beri maddi-manevi fedakarlığına binlerce kez şahit olduğum büyük dava adamı, ağabeyim, siyaseten örnek aldığım mümtaz şahsiyet Yusuf Çomu Başkanımıza hayırlı olsun der başarılar dilerim. Cenabı Rabbül Aleminin izni ve inayeti ile elele şehrimize daha nice hizmetler yapacağız. İstiklal için Birlik. İstikbal için Dirlik. Kazanan Osmaniye olacak.” Diye belirtti.

rokettube