marmaris tekne turları
Müdür Özer, Şehit kardeşine kız istedi! « Medya Yenigün

Medya Yenigün

Müdür Özer, Şehit kardeşine kız istedi!

Müdür Özer, Şehit kardeşine kız istedi!
4
17 Ekim 2020 - 2:08

Adana Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Nevzat Özer, 2016 yılında Diyarbakır’da şehit olan Kadir Görgülü’nün babası Süleyman Görgülü’nün isteği üzerine şehidimizin kardeşi Mehmet Ali Görgülü’ye kız istedi.

Adana Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Nevzat Özer, resmi sosyal medya hesabında yaptığı açıklamada, Şehidimizin babası Süleyman Görgülü, bize, bir akşam Adana’nın Ağzıkaraca Köyü’ne oğlu için kız istemeye gideceklerini aktardı ve kızı, istemesini rica etti. ” dedi

İl Müdürü Özer, gelen bu teklif üzerine anında evet derken Ağzıkaraca Köyü’ne gidip köy Muhtarı olan kızın babasının da rızasını alarak, Allah’ın emri Peygamberin kavli ile kızımızı şehidimizin bize emaneti olan kardeşi Mehmet Ali’ye istedik. Sayın Bakanımız Zehra Zümrüt Selçuk’un hayırlı olsun dileklerini de iletince tüm hane halkı ve şehit anamız babamız oldukça duygulandı ve aynı zamanda mutlu oldular.

Adana Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Nevzat Özer; “Devlet, sadece acılarda değil, mutluluklarda da yalnız bırakmaz. Şehitlerimizin anneleri, babaları, eşleri, evlatları bizlere emanet. Onlar bizler için canlarını feda ettiler, hakları asla ödenmez.” dedi.

rokettube