Muharrem Varlı, "Haklı mücadelenizde her zaman yayınızdayız"

Türkiye Kamu-Sen salgın tedbirleri sonrasında ilk teşkilat toplantısını Adana’da yaparken, Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Adana Milletvekili Muharrem Varlı, ziyaret ederek “haklı mücadelenizde her zaman yayınızdayız” deyip başarılar diledi.

Muharrem Varlı, "Haklı mücadelenizde her zaman yayınızdayız"
09 Haziran 2021 - 16:11
Türkiye Kamu-Sen İl Temsilciliği tarafından salgın tedbirleri sonrasında Adana’da düzenlenen vuslat buluşmasına ev sahipliği yapan  İl Temsilcisi Durdu Mehmet Girgeç ve yönetimini ziyaret eden MHP MYK üyesi ve Adana Milletvekili Muharrem Varlı ve Milliyetçi Hareket Partisi Çukurova İlçe Başkanı Hasan Öztuğ, Türk Enerji-Sen Genel Başkanı Mustafa Tümer, Türk Diyanet Vakıf-Sen Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Arabacı ve çok sayıda misafir ile teşkilat mensupları katıldılar.
BAŞKAN GİRGEÇ, DAVA ARKADAŞLARIM HOŞ GELDİNİZ
Türkiye Kamu-Sen teşkilat buluşmasına ev sahipliği yapan İl Temsilcisi Durdu Mehmet Girgeç, vuslat buluşmasında misafirlere katılımlarından dolayı teşekkür ettiği açıklamasında, “Milliyetçi Hareket Partisi MYK üyesi ve Adana Milletvekilimiz Sayın Muharrem Varlı ve Milliyetçi Hareket Partisi Çukurova İlçe Başkanımız Sayın Hasan Öztuğ, Türk Enerji-Sen Genel Başkanı Sayın Mustafa Tümer, Türk Diyanet Vakıf-Sen Genel Başkan Yardımcısı Sayın Ayhan Arabacı değerli Sendikamızın üyeleri ve dava arkadaşlarım hoş geldiniz” dedi.
MUHARREM VARLI: MÜCADELENİZDE HER ZAMAN YANINIZDAYIZ
Başkan Girgeç’in teşekkür konuşmasından sonra açıklamada bulunan MHP Adana Milletvekili Muharrem Varlı, Türkiye Kamu-Sen üyelerinin mücadelesinde her zaman yanındayız diye belirttiği açıklamasında “Salgın tedbirlerinden sonra teşkilat buluşmasının Adana’da yapılması son derece önem arz etmektedir. Bundan dolayı yanınızda olup sizlerle aynı havayı teneffüs etmek istedik. Türkiye Kamu-Sen Adana İl Temsilciliğinin organize ettiği bu toplantıda misafirperliğinizden dolayı teşekkür ediyorum ve mücadelenizde her zaman yanınızdayız” diye düşüncelerini ifade etti.
BAŞKAN TÜMER: VAR OLSUN TEŞKİLATIMIZ
Türk Enerji-Sen Genel Başkanı Sayın Mustafa Tümer, Salgın tedbirleri sonrası ilk teşkilat buluşmamız Adana’da oldu diye belirttiği teşekkür konuşmasında, “Salgın tedbirleri sonrası ilk teşkilat buluşmamız Adana’da yapıyoruz, bizleri yalnız bırakmayan “MHP Adana Milletvekilimiz ve MYK Üyemiz Sayın Muharrem Varlı,  Çukurova İlçe Başkanı Hasan Öztuğ ve Türk Diyanet Vakıf-Sen Genel Başkan Yardımcımız Ayhan Arabacı’nın ziyaretleri ile onur vermiştir. İl temsilcimiz Mehmet Durdu Girgeç ve şube başkanlarımıza ve katılan arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Var olsun Teşkilatımız.” Diye konuştu.
ŞEHİT AİLELERİ ZİYARET EDİLDİ
Teşkilat buluşmasının ardından toplantı sonrası Türkiye Kamu-Sen İl Başkanı Durdu Mehmet Girgeç ve MHP Adana Milletvekili Muharrem Varlı  ve Çukurova MHP İlçe Başkanı Hasan Öztuğ, Türk Sağlık-Sen 1 Nolu Şube Başkanı Serkan Oluk  ile birlikte Şehit Aileleri Derneği ziyareti yapıldı.
MHP Milletvekili Muharrem Varlı ve beraberindeki heyet  Şehit Aileleri Derneği Başkanı Emine Kunt ve diğer Şehit Aileleri karşılarken, Dualarla şehit ve gazileri andılar.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum