Muharrem Varlı'dan Ramazan Bayramı Mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana Milletvekili Muharrem Varlı Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı

Muharrem Varlı'dan Ramazan Bayramı Mesajı
24 Haziran 2017 - 13:38
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana Milletvekili Muharrem Varlı Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Varlı Mesajında ” Bayramlar sevincin ve mutluluğun paylaşıldığı barış, kardeşlik ve bereket ikliminin tüm benliğimizle hissedildiği çok özel günlerdir"

“On bir ayın sultanı olan Ramazanı ayını geride bırakarak yeni bir Ramazan Bayramına daha milletçe huzur ve mutluluk içinde kavuşuyoruz. Ramazan ayında elde ettiğimiz yardımlaşma, merhamet, kardeşlik gibi güzel hasletlerimizi bütün ömrümüz boyunca devam ettirme gayreti içinde olalım.

Toplumsal yaşamımızda önemli yeri bulunan bayramlarımız, mutlulukların Paylaşıldığı, birlik, beraberlik, kardeşlik, dostluk duygularının güçlendiği, dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu, insanların kaynaşmasına ve huzurlu yaşamın tesisine vesile olan müstesna günlerdir.

Bu duygu ve düşüncelerle; sevgi ve hoşgörü ile kucaklaştığımız bu mübarek günlerin, manevi ikliminin hayatımızın her anına ve bütün ömrümüze hâkim olmasını temenni ediyor, başta aziz milletimiz olmak üzere, bütün İslam âleminin ve kıymetli hemşerilerimin Ramazan Bayramını kutluyor, selam ve saygılar sunuyorum.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum