Naim ile Emira muradına erdiler!

Dünya Avşarlar Derneği Genel Sekreteri Naime Kılıç, (Muhtar Naime) en büyük oğlu Naim gönlünü kaptırdığı Emira ile muhteşem bir düğün ile evliler kervanına katıldı.

Naim ile Emira muradına erdiler!
17 Mayıs 2022 - 13:42
Dünya Avşarlar Derneğinin Muhtar ablası Genel Sekreter Naime Kılıç, en büyük oğlu Naim’in Muhammet Hamey’in kızı Emira ile Ezgi Balo salonunda muhteşem bir düğün ile dünya evine girerken, Kılıç ve Hamey ailelerinin katıldığı törene Dünya Avşarlar Derneği Genel Başkanı Şeref Kocakaya, Sarıçam Şube Başkanı İsmail Türksev,  Ali Pezen, Dörtyol Şube Başkanı Emrah Kahraman, Dadaloğlu Avşarlar Derneği Başkanı Tufan Tunç, Niğde Üniversitesi Eğitim Fakültesi, Eğitim Bilimleri Bölümü rehberlik ve psikolojik danışmanlık anabilim dalı Başkanı Prof.Dr. Mustafa Talas, Ç.Ü. Öğretim elemanlarından Mehmet Atal, Medya Yenigün Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı ve Dünya Avşarlar Derneği disiplin kurulu Başkanı Hüseyin Karabulut’un yanı sıra seçkin davetliler katıldılar.
Naim ve Emira çiftinin Ezgi Balo salonunda evlilik töreninde genç çiftler pistte misafirlerini yalnız bırakmazken, çalınan müzik eşliğinde doyasıya eğlendiler. Mutlu günleri ile açıklamada bulunan Muhtar Naime, bin bir zorluklarla büyüttüğüm 4 erkek evladımın en büyükleri Naim’i evliler kervanına katılan misafirlerime teşekkür ediyorum. Allah’ım her insana bu mutluluğu tattırsın” diye ifade etti.
Medya Yenigün Gazetesi ailesi olarak genç çiftlere ömür boyu mutluluklar diliyoruz

YORUMLAR

  • 0 Yorum