marmaris tekne turları
Neyin Nesi! « Medya Yenigün

Medya Yenigün

Neyin Nesi!

Neyin Nesi!
Emine Türkmen
Emine Türkmen( emineyenigun01@hotmail.com )
543
25 Ekim 2019 - 0:12

Terörle bizler mücadele ederken bizleri Müslüman ülkelerin Siyonist devletlerle kınamalarına akıl sır ermiyor. Şu devri alemde hani hilkate eş dinde kardeş idik İslam aleminin kanını akıtmak isteyen terör hamisi devletler ile Müslüman ülkelerin kolkola yürümesi neyin nesi

Türkiye’nin Fırat’ın doğusuna düzenlediği Barış Pınarı Harekatı’na uluslararası kamu oyununda tam 40 ülke, Barış Pınarı Harekatı’na resmen karşı olduklarını açıklarken 3 ülke ise dünyaya meydan okurcasına desteleyip ABD, Rusya, İspanya iki farklı dilden konuşmaya devam ediyor.

Bu sayede dost kim, düşman kim ortaya çıkmış oldu. Öyle ki, Türkiye’yi destekleyen ülkelerin sayısı bir elin parmaklarını geçmeyince akıllara “Türk’ün Türk’ten başka dostu yoktur!” sözü geldi.

Terörle haklı mücadelesini yapan Türkiye’nin Barış Pınarı harekatında Müslüman ülkeler bizlere kınama mesajını göndermesinde aklıma neler geldi neler.

Terör ile mücadele olan harekata karşı durmak hiddet öfke ve gazab şeytanın ürünüdür.

Yüce Allahın yolunda, yüce soylu necip Türk milleti Terörü yıllarca çekti ve şu an bu insan olmayan yaratıkların kökünü kazmaya emin adımlarla yoluna devam etmesi için yurdumun tüm insanları hükümetin arkasında olduğunu Siyonistler bilemediler.

Ey Müslüman Ülkeler bu harekata karşı olduğunuzdan dolayı Terör hamileriyle anılacaksınız.

Ama siz dikkat edin ve bir an evvel bana cellalenmekten vazgeçip kendinizi sorgulayıp, kurtuluşunuz için işlediğiniz günahlar ve günahkar tutumunuz için Yaradandan bir an evvel yardım ve af dileyin.

Niçin bu gaflet, hamakat, rehavet, enaniyet ve hıyanet niçin kime karşı bu şovlarınız kime karşı hınçlarınız, nefretiniz, kininiz, intikamınız, bugzunuz, iddia ve iftiralarınız. Nasıl bir mümin anlayışı içindesiniz.

rokettube
marmaris tekne turu