Öğrencilerin Tasarım Ve Sanat Çalışmaları Mezuniyet Sergisi İle Görücüye Çıktı

Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi Tekstil ve Moda Tasarım Bölümü son sınıf öğrencileri, danışman hocaları; Doç

Öğrencilerin Tasarım Ve Sanat Çalışmaları Mezuniyet Sergisi İle Görücüye Çıktı
01 Haziran 2017 - 11:29
Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi Tekstil ve Moda Tasarım Bölümü son sınıf öğrencileri, danışman hocaları; Doç. F. Engin Alpat, Doç. Havva HalaçeliMetlioğlu, Öğr. Gör. Hande Bilvar ile birlikte uzmanlık alanlarında hazırladıkları tasarım ve sanat çalışmalarını mezuniyet sergisi ile görücüye çıkardı.
Hacı Ömer Sabancı Kültür Merkezi’nde düzenlenen sergide öğrenciler ve danışman hocalarının birlikte karar verip belirledikleri temalar doğrultusunda öğrencilere ait baskı desen tasarımı, dokuma kumaş tasarımı ve giysi tasarımı ile ilgili öğrencilerin uygulamaları sergilendi.
Mezuniyet sergisine Tekstil ve Moda Tasarım Bölümü hocaları, akademisyen, öğrenci ve misafirler katıldı.
Sergide Yer Alan Çalışmaların Sahibi Olan Öğrenciler
Sergide çalışmalar bulunan isimler ise şöyle
Hazal Uzunoğlu, Cemre Cenkseven, Sevilay Öztürk Uçucu, Şerife Arıcıoğlu, Kaan Yılmaz, Serdar Çırpan, Püren Sönmez, Şengül Akçam, Arzum Gündüz, Zuhal Öztürk, Yunus Işık, Safiye Köse, Esra Harbelioğlu, Elife Reyyan Kala, Ece Akın, Seda Egin, Çağatay Kalay, Betül Bulut, Elif Cansu Kaplan, Yusuf Akçay.(Haber Merkezi)

YORUMLAR

  • 0 Yorum