marmaris tekne turları
Ölümden korkmayanlar ! Bozkurt’ların ölümü  « Medya Yenigün

Medya Yenigün

Ölümden korkmayanlar ! Bozkurt’ların ölümü 

Ölümden korkmayanlar ! Bozkurt’ların ölümü 
Avatar
Muhsin Kehya( muhsin@medyayenigun.net )
251
13 Ağustos 2017 - 0:08

12 eylül öncesi pkk dan çok daha güçlü özellikle askeriye , yargı ve poliste kadrolaşmış bir Dey-Yol örgütü vardı .. alt potansiyeli geniş ve güçlü .. bugünkü fetö kadar bir örgütlenme şekliyle …ve karşısına dikilen kahraman yiğit tek güç vardı : ülkücüler ..ölüm korkusu taşımayan bu yiğit genç ülkücü nesil elindeki çata pata denilecek kadar ilkel silahlarla dikilip bu hain örgüte aman vermedi .. neticede binlerce şehit verdik .. binlercesi zindanlarda benzi soldu , darağaçlarına meydan okudu .. yılmadı , direndi ayakta durdu .. ve ülkeyi ayakta tuttu ..
şimdi sözün özü ;
Ülke bugünkü hale neden geldi ? Hiç düşündünüzmü ? Bozkurt’ların ölümüyle ülke bu duruma getirildi .. gelen her hükümet ülkücülere bindi aman vermedi fırsat vermedi .. Balgat seyretti .. basın medya dergi vs şu bu , hep üllücüleri vurdu ezdi geçti silindir gibi .. kamuoyuna öcü gibi empoze edildi her ülkücü .. mafyalar yaratıldı ülkücü kuşaktan sistemli planlı şekilde .. milleti soğuttu ülkücülerden nefret ettirdi .. yapılan anti propagandalar dan dolayı itibarsızlaştırıldı ülkücüler .. ac bırakıldı sefil edildi rezil edildi ve Balgat seyretti .. katkı sundu
Bugün ülke niye bu durumda hiç düşündünüzmü ?
Ülkücüler pasifize edildi bertaraf edildi aforoz edildi
Hain çeteler büyütüldü .. ülkücüler ağlatıldıkça hain çeteler güldürüldü mutlu edildi .. Balgat seyretti katkı sundu .. bugün ülke bu haliyle perişan bir durumdaysa tek kelime ; ülkücüler sünnet edildi önü kesildi iğdiş edildi tu kaka edildi rezil edildi rüsva edildi .. Balgat seyretti katkı sundu kendi etti .. bugün ülke bu durumdaysa ; bakınız ülkücüler ülkeyle eş durumda .. kimsesiz yalnız ve biçare .. o ölümden korkmayanlar yiğit ülkücüler kul edildi köle edildi , haini baş edildi kral edindi sultan edildi .. bozkurtların ölümünü siz sağladınız basınızla medyasıyla gelen hükümetiyle balgatıyla .. ülke ile birlikte ülkücüleri siz öldürdünüz …şimdi kına yakın şerefsizler bu rezil sistemde kanda boğulacaklar sizsiniz vefasız nankör itler siz . Muhtaçsınız ..

rokettube
marmaris tekne turu