Onur Market, 154'üncü mağazasını Batışehir'de açtı

'Alışverişte Onur Sözü' sloganıyla yaklaşık 5 bin personelle hizmet veren Onur Market, 154'üncü mağazasını Batışehir’de açtı

Onur Market, 154'üncü mağazasını Batışehir'de açtı
18 Mart 2017 - 11:28
'Alışverişte Onur Sözü' sloganıyla yaklaşık 5 bin personelle hizmet veren Onur Market, 154'üncü mağazasını Batışehir’de açtı. Açılışa AK Parti İstanbul Milletvekili Feyzullah Kıyıklı, Küçükçekmece Kaymakamı Harun Kaya ve Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağrıcı katıldı.Açılış töreninde konuşan Özen Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Özen, Onur Market olarak tüketicinin lehine olan değişimle yeni bir mağazacılık anlayışı kazandırdıkları söyledi.

Batışehir Mağazası’nın açılışı için öncekilere göre çok daha fazla çalıştıklarını, altı aylık bir süreyle konsept değerlendirmesi yaptıklarını belirten Özen, “Kalitede, fiyatta, hizmette, lezzette ve tazelikte verdiğimiz bütün sözlerin yansıması bu Batışehir Mağazamızda bulunuyor. Yüzde 100 yerli sermayeli bir şirket olan ve Türkiye’nin en büyük 8. perakende şirketi durumuna gelen Onur Market, verimlilik, alış veriş deneyimi ve büyüme stratejisi ile perakende sektörünün öncüsü ve sözcüsü olma misyonunu üstlenerek alış verişte ‘Onur Sözü’ ile 6 ildeki milyonlarca müşterisine hizmete devam ediyor. Müşteri beklentilerine odaklanan ve yenilikçi projeleriyle gelişim anlayışını sürdüren Onur Market, site mağazacılığına da özel önem verirken, kalitede, fiyatta, hizmette, lezzette ve tazelikte verdiği sözlerinin arkasında durarak tüm gücüyle büyümesini sürdürüyor. Batışehir’deki açılışı yapılan Onur Market, 3 bin 189 daire, residence ve otel ile okulu bulunan lokasyonda site mağazacılığının bir örneğini durumunda” dedi. Özen Grup olarak istihdam seferberliği başlattıklarının da altını çizen Ekrem Özen, yıl sonuna kadar bin kişiyi daha işe alacaklarının müjdesini verdi.

Özen konuşmasının sonunda, çalışmalarında kendilerine yardımcı olan ilgili bütün kurum ve kuruluşlar ile tedarikçilere ve sivil toplum kuruluşlarına da teşekkürlerini iletti. Şirket açıklamasına göre, 2023 yılında perakende sektörünün ilk 5’i arasına girmeyi hedefleyen Onur Market zincirinin yeni halkası olan özel konseptli Batışehir Mağazası, 2 bin metrekare kapalı alana sahip olup 08.00-22.00 saatleri arasında hizmet verecek. Açıklamaya göre Batışehir Mağazası’nda ayrıcalıklı bir konsept oluşturan Onur Market, ithal ürünlerden, çeşitli gıda ürünlerine, şarküterinin ve etin her çeşidinden, yöresel lezzetlere, unlu mamullerden taze ve dalından manav ürünlerine kadar pek çok üründe çok çeşit sunacak.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum