marmaris tekne turları
Optimum’da Coşkulu 29 Ekim « Medya Yenigün

Medya Yenigün

Optimum’da Coşkulu 29 Ekim

Optimum’da Coşkulu 29 Ekim
193
24 Ekim 2019 - 14:52

Cumhuriyet Bayramı Coşkusu Optimum’da

Optimum, 29 Ekim’e Cumhuriyet’in 96’ıncı yaşına özel kutlamalarıyla fark katacak.

Her yıl tüm yurtta heyecanla, onurla, gururla kutlanan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için Adana Optimum Alışveriş ve Eğlence Merkezi coşkulu bir program hazırladı.

Kentin sosyal yaşamına sunduğu katkıyla, özel gün ve haftalara verdiği önemle, düzenlediği etkinlikler ve faaliyetlerle simgeleşen Adana Optimum’da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı bu yıl da coşkuyla kutlanacak.

Kurtuluş Savaşı’nın en kritik kentlerinden olan, destansı mücadelesiyle şarkılara, türkülere, filmler, kitaplara konu olan Adana’da düzenlenecek 29 Ekim etkinliklerine, Optimum’un Cumhuriyet Bandosu Korteji damga vuracak.

Gün boyu devam edecek, 7’den 70’e her yaşa ve herkese uygun etkinliklerde Adanalılar, Cumhuriyet Bandosu’nun Kortejine ve seslendireceği eserlere coşkuyla katılacak.

Türk Bayrakları’yla donatılacak olan AVM’de minikler de Cumhuriyet Bayramı coşkusunu kendilerine uygun etkinliklerle yaşama fırsatı bulacak. Optimum’un minik ziyaretçileri, 29 Ekim Salı günü saat 14.00 – 16.00 – 18.00 – 20.00 saatlerinde sevdikleri çizgi dizi karakterli Maşa ve Koca Ayı ile keyifli bir gün geçirecek.

Optimum’un coşkulu kutlamasına, 6. Kolordu Komutanlığı Bandosu da katılacak. Bando takımı, saat 18.00’da Optimum AVM’de destansı Milli Mücadele’nin ruhuna uygun eserler seslendirecek.

rokettube
marmaris tekne turu