marmaris tekne turları
Oto Elektrikçi Ustası Bilal Ustadan İlginç Buluş « Medya Yenigün

Medya Yenigün

Oto Elektrikçi Ustası Bilal Ustadan İlginç Buluş

Oto Elektrikçi Ustası Bilal Ustadan İlginç Buluş
369
10 Temmuz 2017 - 14:43

Hava sıcaklığının gündüz 50 dereceye kadar çıktığı Adana’da sıcaktan bunalan vatandaşlar ilginç çözümler üretiyor. Kavurucu sıcaklardan bunalan esnaf ilginç buluşlar bularak serinlemeye çalışıyor.
Adana’nın Yüreğir ilçesi Kozan yolunda Oto elektrik ustası Bilal işlek dayanılmaz sıcaklara karşı koyamayınca çareyi arabanın fanını sökerek kendisine vantilatör yaptı.
Son günlerde havaların aşırı sıcak olmasından dolayı bunalan esnaflar serinlemek için kendilerince ilginç buluşlar bularak sıcaklardan korunmaya çalışıyorlar.
Adana’nın Yüreğir ilçesi Kozan yolunda oto elektrik ustası Bilal işlek, sıcaklardan serinlemek için arabanın fanını sökerek ve ucunu da aküye bağlayarak kendisine vantilatör yaptı.Sıcaklığın aşırı olmasından dolayı çalışmakta zorlandığını kaydeden Oto elektrik ustası Bilal İşlek , günlerdir havaların çok sıcak olmasından dolayı dükkanda durulmadığını müşterilerin arabalarını zamanında yetiştirmek için bu kavrulucu sıcaklarda ter kan içerisinde kaldığını serinlemek içinde arabanın fanını sökerek kendisine vantilatör yaptığını söyledi.
ÖNCELERİ ANA CADDELER BELEDİYELER TARAFINDAN SULANI YORDU
Havaların çok sıcak olmasından dolayı asfaltın eridiğini kaydeden İşlek önceleri belediyeler sabah öğle akşam asfaltı sulama yaparlardı. Asfaltın sıcağını alırdı. Artık o hizmeti hiçbir belediyelerin göremiyoruz. .Ama biz esnaf olarak sıcaklara aldırış etmeden müşterilerimizi mağdur etmemeye gayret gösteriyoruz. Şeklinde konuştu. Haber Merkezi

rokettube
marmaris tekne turu