Samet Aybaba: "Oyunu kazanma isteği çok büyük rol oynadı"

Adana Demirspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, Samsunspor galibiyeti sonrası yaptığı açıklamada, “Oyunu kazanma isteği çok büyük rol oynadı , kazanıp, ligi yeniden başlattıklarını söyledi

Samet Aybaba: "Oyunu kazanma isteği çok büyük rol oynadı"
07 Mart 2021 - 00:25
Adana Demirspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, Samsunspor galibiyeti sonrası yaptığı açıklamada, “Oyunu kazanma isteği çok büyük rol oynadı , kazanıp, ligi yeniden başlattıklarını söyledi.

Teknik Direktör Samet Aybaba, Şehitlerimiz kalbimizde yaşıyor diye belirttiği açıklamasında, “Milletimizin başı sağ olsun. Şehitlerimiz kalbimizde yaşıyor. Maçı planlamıştık. Alan daraltıp, hızlı çıkış yapalım dedik. Duran toplarla ilgili rakibin etkinliğini ortadan kaldırmak için paylaşımda doğru işler yapalım dedik. Hemen hemen tüm düşüncelerimizde doğru işler yaptık. Oyunu kazanma isteği çok büyük rol oynadı. Oyuncularım sahanın her yerinde baskı yaptı. Hızlı çıkmaya çalıştık. Bir tek hızlı çıkışlarda ve son vuruşlarda sıkıntı yaşadık. İlk yarı bunları yapabilseydik, ilk 45 dakikada maçı koparabilirdik. Bizim için yeniden başlama maçıydı. Ligi yeniden başlatma maçıydı. Gerçekten de müthiş oldu. Maçlar hemen gelip, geçiyor. Bu galibiyeti şu anda unutup, önümüzdeki maça hazırlanmamız lazım” diye belirtti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum