marmaris tekne turları
Sanayi Kuruluşlarının Ar-Ge Çalışanları ÇÜMERLAB’taydı « Medya Yenigün

Medya Yenigün

Sanayi Kuruluşlarının Ar-Ge Çalışanları ÇÜMERLAB’taydı

Sanayi Kuruluşlarının Ar-Ge Çalışanları ÇÜMERLAB’taydı
155
22 Ekim 2019 - 14:08

Çukurova Üniversitesi Merkezi Araştırma Laboratuvarı (ÇÜMERLAB) bünyesindeki cihazlar, sanayi kuruluşlarına yönelik faaliyetleri desteklemek amacıyla Adana bölgesindeki sanayi kuruluşlarının AR-GE çalışanlarına tanıtıldı.

Üniversiteler, kamu ve sanayi kuruluşlarının analiz ihtiyaçlarını karşılayacak cihazların bulunduğu bilimsel araştırma merkezi olan ÇÜMERLAB’ta sanayicilere ulusal ve uluslararası kriterlere uygun araştırmaları gerçekleştirmek üzere, ileri teknolojide yapılandırılan cihazlar anlatıldı.

Ar-Ge Çalışanlarına Çümerlab’ın Analiz ve Bilimsel Olanakları Tanıtıldı

ÇÜMERLAB’da bulunan seminer salonunda gerçekleşen toplantıda merkez laboratuvarındaki uzmanlar tarafından katılımcılara cihazların teknik özellikleri ve yapılan analizler hakkında detaylı bilgiler verildi. Bilgilendirme toplantısı sonrasında katılımcılara merkez bünyesinde bulunan cihazlar uygulamalı olarak da tanıtıldı.

Çukurova Üniversitesi Merkezi Araştırma Laboratuvarı – ÇÜMERLAB Müdürü Prof. Dr. Gülfeza Kardaş ve Müdür Yardımcısı Doç. Dr. Ahmet Ekicibil, periyodik toplantıların devam edeceğini belirttiler.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    rokettube
    marmaris tekne turu