Sayın Bahçeli !

Yeni jenarasyon pratik olarak belki kısa vadede işe yarar

Sayın Bahçeli !
29 Mayıs 2017 - 12:40
Yeni jenarasyon pratik olarak belki kısa vadede işe yarar .. ancak komutanı olmayan ordular savaş kazanması mümkün olamaz .. uzun vadede bizlerden vazgeçmemelisiniz ... eski dedikleriniz her biri birer komutan .. birer savaşçı .. teorisyen .. profesyonel .. birde buna ülkenin zor durumda olduğu eklenirse , eskileri es geçmeniz , yok saymanız lüksüne sahip olmamalısınız düşüncesindeyim .. onları yeniden kazanmalısınız ..bu yönde yapacağınız tek şey , kucak açmanız olacak .. çünkü ;
dava arkadaşlarınıza yaptığınız her konuşmada şehitlerimize ve taş medreselileri anarken çok güzel ve yerinde olumlu tespit ve görüşlerinizi vurgularken göğsümüz kabarıyor gururla dinliyoruz sizleri .. ve bu duygu yüklü düşüncelerinizi ifade ederken belliki eskileri yüreğinizden söküp atmamışsınız ...ve artık ifadeleriniz vurgularınız sadece konuşmalarda kalmamalı ..atacağınız kucaklayıcı tek adım hem sizleri hem bizleri bir bütün halinde birleştirecek ve daha da güçlü kılıp ülkenin karanlık yarınlarını aydınlığa taşımakta kolaylaştıcı bir unsur haline getirecektir .. bu insanların MHP dışında gidebilecekleri tek kapı yok..
yuvası evi kardeşi ağabeyi amcası dayısı hep bu çatı altında bu insanların .. MHP dir bu insanların anası babası .. ülkenin zor bir dönemden geçtiği günümüz koşularında vatanın milletin hem size hemde ülkücülere ihtiyacı var .. bu ülkenin en sevdalısı olan bu hareketi şahlandırmak tamamen size bağlı sayın Bahçeli .. bizleri yok saymak gibi bir lüksü kendinizde bir hak olarak görme hakkına kesinlikle sahip değilsiniz . .. ya istiklal deyip hep birlikte ülkeyi düze çıkarırız , ya ölüm deyip hep birlikte ölmeyi yeğ tutarız .. kaptan sizsiniz .. dilerim çağrımız karşıllk bulur .. milli bir ruhun şahlanması tamamen size bağlı .. çünkü bu ülkenin hem size hem bize ihtiyacı var ve ençok da günümüz Türkiye'sinde ...saygılarımla sayın başkanım ..

YORUMLAR

  • 0 Yorum