marmaris tekne turları
Sevgi evrensel bir güçtür! « Medya Yenigün

Medya Yenigün

Sevgi evrensel bir güçtür!

Sevgi evrensel bir güçtür!
2.594
11 Eylül 2017 - 0:04

Sevgi ışıktır ruhumuzu aydınlatan, sevgi yer çekimidir İnsanların birbirlerini hissetmelerini sağlar, daha önemlisi Sevgi insanları kuvvetlendirir.

Çünkü; kalbimizdeki kılcal damarlarını çalıştırır ve insanlığın kör bencilliklerinde kalbimizin tükenmesine izin vermez..

Albert Einstein’ın “E=mc2 formülü” Dünyada okuyan yazanların en iyi bildiği formül olduğundan yola çıkacak olursak, “E” enerji, “m” kütle ve “c” ışık hızına denk ve ona sabit olduğu için, bize enerji ve kütlenin birbiriyle aynı şeyler olduğunu göstermektedir.

Eğer E=mc2’yi sevgi enerjisi gibi algılamak lazım, yoksa “kendini gittiğin yerden karanlığa gömersin” bunun neticesinde Dünyayı iyileştirecek ışık hızının karesiyle çarpımından sevginin üstünlüğüne vakıf olamadığın ortaya çıkar. İnsanların ilişkilerinde en yüce, en yüksek güce sahip olan Sevginin sınırı sonsuzdur.

İnsanlığın evrendeki düşmanını kontrol etmek için dahi ona ihtiyaç vardır.

Sevgiden yoksun toplumlarda başka bir tip enerji ile bizim düşmanımız haline gelen diğer güçleri kontrol etmek için onun enerjisiyle beslememiz zorunlu olduğu kanaatindeyim.

Sevgi gittiğiniz yere kendinizi kapatıp, kendinden habersiz bırakıp karanlığa kendinizi gömmek değildir!

Sevgi ışıktır, Sevgi yer çekimidir, Sevgi yaşayanların kalbinin en derin köşesini dahi aydınlatmaktadır.

Bu gücün anlamını çelişkilere değişirseniz, Hayatınıza anlam katmadığınız gibi kendi özgür iradenizi dahi kullanmakta sıkıntı çekersiniz

Bunun neticesinde bu enerjiden korktuğunuz denklemi ortaya çıkar.

Pasif enerji yayanların kontrolünde, bütün hayatın boyunca kalbinin içinde sana dair sessizce atanları ifade edemediğin gibi çok derin bir pişmanlık duymaya devam edersin.

Kısa yazı yazmak istedim.

Çünkü; Sevgi dünyanın bütün formüllerinin üstündedir.

Yeter ki; siz samimi olun  karşınızdaki zaten mecburiyetten zorunlu olarak size aynı tavırla yaklaşacaktır.

Bundan dolayı ilişkilendirdiğimiz Albert Einstein’ın “E=mc2 formülü” sevginin formülünün karşısında inanın diz çökecektir.

Bunun neticesi mutluluk olur.

Siz gittiğiniz yerde samimiyetle yaklaşanlara kendinizi kapatmayın, maazallah onlarda Kalbin ve ruhun gıdasından yoksun kalıp mutsuzluk formülüne ayak uydururlar.

İşte Ozaman!!!

 

rokettube
marmaris tekne turu