Seyyit Hüsamettin Korkutata'nın annesi Hakk'a yürüdü!.

İNNA LİLLEHİ VE İNNA İLEYHİ RACİUN. MUHAKKAK'Kİ ALLAH'DAN GELDİK ALLAH'A DÖNECEĞİZ."Her Nefis Ölümü Tadacaktır." Eski Bingöl Milletvekili Seyyit Hüsamettin Korkutata'nın Annesi Gülnaz Korkutata, Ankara’da tedavi gördüğü hastanede Hak'dan gelen bir karar ile dünya misafirliğini tamamladı

Seyyit Hüsamettin Korkutata'nın annesi Hakk'a yürüdü!.
08 Ekim 2021 - 16:58
Eski Bingöl Milletvekili Seyyit Hüsamettin Korkutata'nın Annesi Gülnaz Korkutata, Ankara’da tedavi gördüğü hastanede Hak'dan gelen bir karar ile 08 Ekim 2021 tarihinde dünya misafirliğini tamamlayarak Hak'ın rahmetine kavuşmuş hicret gereği göç yoluna girmiştir akıbeti hayr, ahiret yurdunda mutlu ve huzurlu olsun inşallah.
Bingöl eski Milletvekili Seyyit Hüsamettin Korkutata’nın annesi tedavi gördüğü hastanede Hak'dan gelen bir karar ile ebedi dünyasına göçerken, Merhume Gülnaz Korkutata, son yolculuğuna Bingöl ili Çan Şeyhleri Seyyid Şeyh Ahmed Efendi türbesinde 09 Ekim 2021 tarihinde öğlen namazına müteakip ebedi istirahathanesine yolcu edilecek.
Allah(c.c)'ım gani gani rahmet eylesin.
Ruhu şad, kabri pür nur,  imanı ve ameli yoldaş, mekânı cennet,makamı ali  olsun, korktuklarından emin, umduklarına nail olsun inşallah. Hak(c.c)’tan  geldik Hak(c.c)’a gideceğiz, şüphesiz; her canlı ölümü tadacaktır.
Baki olan yalnızca Allah’tır
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum