marmaris tekne turları
Sulama kanalına atlayan kadının cesedi 44 kilometre uzakta bulundu « Medya Yenigün

Medya Yenigün

Sulama kanalına atlayan kadının cesedi 44 kilometre uzakta bulundu

Adana’da ilk kocasından ayrıldıktan sonra evli bir kişiyle “kuma” olarak evlenen ve psikolojisi bozulduğu için dün sulama kanalına atlayan kadının cesedi, 44 kilometre uzaklıkta bulundu.

Sulama kanalına atlayan kadının cesedi 44 kilometre uzakta bulundu
274
06 Eylül 2017 - 12:09

 

Edinilen bilgiye göre, olay Yüreğir ilçesi, Levent Mahallesi’nde dün meydana geldi. İddiaya göre, 40 yaşlarındaki Zehra Ok, ilk eşinden ayrıldı. Bir süre sonra ise evli bir şahısla “kuma” olarak evlendi. Ancak evlendiği şahısla problem yaşamaya başladı. Biriktirdiği parayı da kocasına kaptırdı. Bu olaylar üzerine psikolojisi bozulan 3 çocuk annesi kadın sabah sulama kanalı kenarına gelip bir süre bekledi. Etraftaki vatandaşların uyarısına rağmen kadın, sulama kanalına atladı. Onu gören vatandaşlar da arkasından atladı ancak kanal akıntılı olduğu için kadın suya batarak gözden kayboldu.

 

Çevredeki vatandaşlar sudan çıkıp polise haber verdi. Olay yerine gelen dalgıç polisler, kadını aramaya başladı. Bu arada Zehra Ok’un oğlu Hüseyin Ok ile yakınları geldikleri olay yerinde sinir krizleri geçirdi. Zehra Ok’tan geriye ise kanal kenarındaki terlikleri kaldı. Polis sulama kanalında gün boyu kadını aradı ancak bulamadı. Sulama kanalının suyu kesilerek aramaya akşam ara verildi.

 

Sabahın ilk saatlerinde arama kaldığı yerden devam etti. Polis sulama kanalını takip ederek Adana’ya 44 kilometre uzaklıktaki Karataş’ın Kızıltahta Mahallesi’ne kadar geldi. Burada yapılan aramada kadının cansız bedenine ulaşıldı. Polis kadının cesedini kanaldan çıkardı.

 

Zehra Ok’un cenazesi otopsi yapılması için adli tıp kurumu morguna kaldırıldı.

 

rokettube
marmaris tekne turu