Medya Yenigün

Süper Loto 11 Mayıs 2017 perşembe çekiliş sonuçları| MPİ Süper Loto sonuç öğren

Süper Loto’da bu hafta yapılan çekilişte dev ikramiye nereye çıktı? Süper Loto’da 11 Mayıs 2017 çekilişini kazanan şanslı numaralar belli oldu mu? Milli Piyango İdaresi’nin gerçekleştirdiği çekilişte belli olacak. Aklınıza takılan Süper Loto hangi numaralara çıktı, çekiliş sonuçları şanslı numaralar hangisi?” sorularının cevabını haberimizde bulabilirsiniz.

Süper Loto 11 Mayıs 2017 perşembe çekiliş sonuçları| MPİ Süper Loto sonuç öğren
265
12 Mayıs 2017 - 13:43

Süper Loto 11 Mayıs 2017 Milli Piyango çekiliş sonuçları açıklandı. Süper Loto sonuçlarını sitemizde bulabilirsiniz.. Bu hafta 499. kez çekilen Süper Loto’da kazandıran numaralar belli olur olmaz saat 21:30’dan itibaren çekiliş sonucu sitemizde olacaktır… İŞTE SÜPER LOTO 11 MAYIS SONUÇLARI: SÜPER LOTO NEDİR?

Süper Loto, Milli Piyango İdaresi tarafından Perşembe günleri çekilişi yapılan bir şans oyunudur. SÜPER LOTO NASIL OYNANIR? Aynı kolonda 1’den 54’e kadar olan rakamların arasından altı rakam seçilerek oynanır. Süper Loto’dan ikramiye kazanabilmek için aynı kolon içerisinden en az üç rakamın çekiliş sonuçları ile uyuşması gerekir. Altı rakam çekiliş sonuçları ile uyuştuğu durumda büyük ikramiye kazanılır. Büyük ikramiye bilen olmadığı durumda bir sonraki haftaya devir eder. SÜPER LOTO İKRAMİYELERİ NEREDEN ALINIR? Süper Loto çekilişi sonucunda ikramiye kazananlardan; 6 bilen ve büyük ikramiye almaya hak kazanan talihliler ikramiyelerini Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nden, 5 bilenler ikramiyelerini Milli Piyango İdaresi şubelerinden ya da loto bayilerinden,
3 bilenler ve 4 bilenler de ikramiyelerini loto bayilerinden tahsil edebilirler. Bayiler ya da şubeler tarafından gerçekleştirilecek olan ödemelerin süreleri de Milli Piyango İdaresi tarafından belirlenir. Süper Loto çekilişinin gerçekleştirildiği günden itibaren bir sene içinde ikramiyenin talihliler tarafından alınması gereklidir. 1 sene içerisinde alınmayan ikramiyeler zaman aşımına uğrar. Zaman aşımına uğrayan ikramiyeler için de ödeme yapılmaz. Süper Loto çekilişinde geçen hafta olduğu gibi 6 bilen olmazsa ve büyük ikramiyeyi kimse almazsa ikramiye bir sonraki hafta talihlilere verilmek üzere devreder. Süper Loto oyunu biletleri Milli Piyango İdaresi tarafından yetki verilmiş olan bayilerden alınmalıdır. Yetkisi olmayan yerlerden ya da kişilerden alınacak olan biletler için ikramiye ödemesi yapılmaz. Sistem tarafından kabul edilmeyen yırtılmış biletlere de ödeme gerçekleştirilmez.

Yozgat araç kiralamaYozgat evden eve nakliyat