Medya Yenigün

SUV ve PICK-UP Grubunun En Gözde Modelleri M1 Adana AVM’de Görücüye Çıktı

SUV ve PICK-UP Grubunun En Gözde Modelleri M1 Adana AVM’de Görücüye Çıktı
121
27 Mart 2018 - 11:03

23-24-25 Mart tarihlerinde gerçekleşen etkinlik süresince birbirinden seçkin markaların SUV ve Pick-Up modelleri M1 Adana AVM ziyaretçilerinin beğenisine sunuldu.

Hafta sonu 3 gün süresince gerçekleştirilen organizasyonda,    Birmot Fiat,Gizerler Ford, Mengerler Mercedes, Okar Otomotiv Nissan, Opel Vizyon, Good Year gibi seçkin markaların katılımı ile  etkinliğe özel indirimleri, müzik şovlar, çocuk oyun saatleri, sürpriz hediyeler ve daha bir çok etkinlik gerçekleştirildi.

M1 Adana AVM Müdürü Yalçın Öz: “M1 Adana AVM , Adana’da 17 yıllık geçmişe sahip en köklü ve en güvenilir Alışveriş Merkezi konumunda. Sektöründe yeniliklerin öncüsü olan M1; yine alanında ilk olan bir projeyi gerçekleştirdi. Türkiye’de ilk kez bir AVM, aynı anda altı farklı marka ile sergileme yaparak üç gün süresince gelen yüz binlerce ziyaretçisine böyle bir hizmet sundu. Bölgesel ekonomimize büyük canlılık ve moral getireceğine inandığımız bu etkinliğimize  Adanalıların yoğun katılımı ve ilgisi bizi memnun etti.” dedi.

Daha önce Türkiye’de böyle bir etkinliğin hiç gerçekleşmediğine değinen Elka Fuarcılık Genel Müdürü M.Bülent Yamaç, ” Birden fazla firmanın bir araya gelerek belirli bir model bazında AVM etkinliği düzenlemesi ülkemizde tek ve ilk kez gerçekleşti.  Adana’da bulunan en büyük alışveriş merkezi  olan M1 Adana AVM ile yaptığımız bu işbirliği neticesinde uzun süredir planladığımız projemiz hayata geçti” dedi.

hd film izlemobil onaybanko kuponlar