Taleplerimiz, makuldür ve istenirse karşılanabilir!

Türkiye Kamu-Sen Adana İl Temsilciliği tarafından düzenlenen açıklamada Sayın Bakanın “Memurlarımızı enflasyona ezdirmeyeceğiz” sözünün gerçekleşmesi adına “Yapılacak revize teklif, siyasi iradenin bu yöndeki niyetini ortaya koyacaktır” diye belirttiler.

Taleplerimiz, makuldür ve istenirse karşılanabilir!
16 Ağustos 2021 - 18:00
Çukurova Üniversitesi Kampüsü Şube Bürosu önünde yapılan açıklamaya Türkiye Kamu-Sen üye ve yöneticilerinin katıldığı açıklamada kamuoyu aracılığıyla Taleplerimiz, makuldür ve istenirse karşılanabilir diyerek Kamu işverenine seslenen Türkiye Kamu-Sen Adana İl Temsilcisi Durdu Mehmet Girgeç, Sayın Bakanın “Memurlarımızı enflasyona ezdirmeyeceğiz” sözünün gerçekleşmesi adına “Yapılacak revize teklif, siyasi iradenin bu yöndeki niyetini ortaya koyacaktır” diye belirttiler.
Başkan Girgeç açıklamasında, “Sayın Bakanın “Memurlarımızı enflasyona ezdirmeyeceğiz” sözünün gerçekleşmesini; Sözleşmeli personelin haklarının memurlarla eşitleneceği, 3600 ek gösterge teklifimizin kabul edildiği, refah payı uygulamasının değerlendirileceği sözlerinin adının konmasını bekliyoruz. Türkiye Kamu-Sen olarak bizler, reel kayıplarımızın karşılanmasını ve ekonomik büyümeden ve artan milli gelirden bir çalışan olarak hak ettiğimiz payı istiyoruz.
TALEPLERİMİZ, MAKULDÜR VE İSTENİRSE KARŞILANABİLİR.
Mücadelemiz, başta kamu çalışanları olmak üzere tüm Türk Milletinin daha güzel bir Türkiye’de, yaşanabilir bir ücretle, refah içinde yaşaması içindir. Yapılacak revize teklif, siyasi iradenin bu yöndeki niyetini ortaya koyacaktır. 25 milyon vatandaşımız, Hükümetten yüzlerini güldürecek, adil ve hakkaniyetli bir teklif beklemektedir. Diye taleplerini belirttiler

YORUMLAR

  • 0 Yorum