marmaris tekne turları
Tek rakibim CHP! « Medya Yenigün

Medya Yenigün

Tek rakibim CHP!

Tek rakibim CHP!
Avatar
Songül Yorulmaz( songul@medyayenigun.net )
3.426
19 Eylül 2017 - 0:03

Anlayamadığım bir şey var CHP’ye neden bu kadar yükleniyor malum yerler,  malum şahıslar  anlamış değilim.

Belirli bir yere gelmiş insanlar halka nasıl daha iyi bir toplum olunur, birlik ve beraberlik içerisinde nasıl hareket edilir konu siyaset ise, siyasetin varacağı noktalardan bahsedilir,  siyasetin geleceğini anlatın  nedir bu sürekli saldırgan haller amaç halkı bilinçlendirmek mi yoksa top yekün Atatürk partisine hücum etmek mi ? Bu ülkede parti yöneticileri ve üyeleri de  TC vatandaşı değil mi?

Neticede herkes Türkiye Cumhuriyeti  vatandaşıyken neyin saldırganlığı içerisine giriliyor.

Bir parti seçiliyorsa ülkenin geleceği için daha iyi olabileceğine inanılan parti başa gelir,  düzeni bozmaya değil var olan düzeni halk için daha iyi kullanmak hedef alınır sözlü olarak bir yerleri karalamak ne karşı tarafa ne de size bir şey kazandırmayacağı gibi antipati bir davranışlarla karşı-karşıya kalırsınız .

Yada bunu şöyle de değerlendirebiliriz ;  tek rakibim CHP , zaten bu düşünce insanların partiye yönelik sürekli bir taş atma onlarda bir kusur arama nedeninin altında yatan aslında CHP’yi çok güçlü görmeleri diye düşünüyorum.

Neden bir diğer muhalefet parti  değil de direk CHP üzerinden yürünüyor

Çünkü tek rakip o kaldı size değil mi?

Onlarda haklı Bahçeli muhalefet adı altında yandaş olma yolunda tam gaz ilerlemekte kolay lokma değildin sen ey Bahçeli n’oldu da seni yandaş olarak görmeye başladı bu millet nerede kaldı senin muhalefetliğin.

Kimse o partili bu partili diye eleştirmiyorum  fakat bir şeyleri hakkıyla yapmak lazım muhalefetsen hakkını vereceksin görüşünün arkasında duracaksın,  baştaysan kimseyi ezmeden hak ve hukuk içerisinde ilerleyip yol alacaksın, bir yerlere gelip de sadece bir parti üzerinden prim yapmaya uğraşmayacaksın bu tür davranışlar ancak bazılarının zayıf noktası olduğunu göstermez mi?

rokettube
marmaris tekne turu