marmaris tekne turları
Toygar’dan birlik ve beraberlik mesajı! « Medya Yenigün

Medya Yenigün

Toygar’dan birlik ve beraberlik mesajı!

Toygar’dan birlik ve beraberlik mesajı!
614
04 Kasım 2019 - 0:10

Taş Medreseliler Genel Başkan Yardımcısı Fuat Toygar, İşçi kıyımıyla alakalı MHP İl Başkanına konuyu bağlayacak kadar acımasız olmayalım diye birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Başkan Toygar, resmi sosyal paylaşım sitesinde yaptığı açıklamada, “Adana’da ülkücü hareketin kucağına köz düşmüştür herkes bu acıyı yaşamaktadır. işçi kıyımını MHP il başkanına bağlayacak kadar acımasız olmayalım.” Dedi.

bir cenazede, bir düğünde veya ilçesinde başka siyasi partililerle otura bilir bunu kol kola göstermek vicdansızlık olur kanaatindeyim diyen Başkan Toygar, “Hangimiz başka partili olan eş dost akrabayla oturmuyoruz. ama eleştirirken amaç farklıysa bilemiyorum. bize düşen, il ,ilçe başkanları ülkücü sivil toplum kuruluşları, Ülkü Ocakları ve bireyler olarak tek vücut olup acıları ve yaralarımızı sarmak için güç birliği yapmak zorundayız, bir birimizi suçlayarak değil omuz omuza olarak. Ülkücü hareket daha derin acılar yaşamış teşkilatları dağıtılmış ocakları sönmüş badirelerden küllerinden yeniden dogmasını bilmiştir. şimdi birlik ve beraberlik zamanıdır. Her doğan yeni bir gün yeni başlangıçtır.

Lider, teşkilat, doktrin, Ne Mutlu Türküm Diyene. Rehberimiz Kuran Hedefimiz Turan.

rokettube
marmaris tekne turu