Tufanbeyli Festivale hazırlanıyor!

Tufanbeyli Belediyesi tarafından 2-4 Eylül 2022 tarihinde ilçenin tanıtımına katkı sağlamak adına 1. Geleneksel Tufanbeyli Fasulye Festivali düzenliyorlar.

Tufanbeyli Festivale hazırlanıyor!
27 Ağustos 2022 - 00:17
Tufanbeyli Belediyesi tarafından 2-4 Eylül 2022 tarihinde 3 gün sürecek 1. Geleneksel Tufanbeyli Fasulye Festivalinin 2 Eylül 2022 tarihi ilk gününde açık hava sinema gösterimi ile start verilecek olup, 3 Eylül 2022 tarihinde Grup Anavarza Konseri, Aşıklar konserinin yanı sıra gün boyunca çeşitli etkinlikler düzenlenecek.  4 Eylül 2022 tarihinde Dem Sıla konserinin yanı sıra ünlü sanatçı Murat Kekilli konseri ile sonlanacak.
Tufanbeyli Belediye Başkanı Av.Remzi Ergü, 1. Geleneksel Tufanbeyli Fasulye Festivali ile alakalı vatandaşları davet ettiği açıklamasında, “Türkiye'nin en güzel köşelerinden biri olan Tufanbeylimizin tanıtımına katkıda bulunuyoruz. Doğal güzelliklerin iç içe olduğu, dayanışmanın ve kardeşliğin en güzel örneğinin yaşandığı, gönülleri birleştiren 1. Geleneksel Tufanbeyli Fasulye Festivaline tüm halkımız davetlidir.” Diye belirtti. Haber Muammer Korkmaz
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum