marmaris tekne turları
Tufanbeyli’de Elektrik kesintisi toplantısı yapıldı! « Medya Yenigün

Medya Yenigün

Tufanbeyli’de Elektrik kesintisi toplantısı yapıldı!

Tufanbeyli’de Elektrik kesintisi toplantısı yapıldı!
6
17 Ekim 2020 - 2:05

Son günlerde Tufanbeyli’de elektrik kesintileri konusunda yaşadığı sıkıntıları çözmek için Kaymakam Sevgili Başkanlığında geniş kapsamlı toplantı yapıldı.

Tufanbeyli Kaymakamı Ömer Sevgili, vatandaşlardan gelen Elektrik kesintileri şikayetleri üzerine İlçe Kaymakamlık konağında toplantı yaparken, Belediye Başkan V. Jandarma Komutanı, Emniyet Amiri, Tedaş Müdürü, Yazı İşleri Müdürü, Siyasi Parti Temsilcileri, Toroslar EnerjiSA saha sorumluları ve Muhtarlar katıldılar.

Kaymakamlık Salonunda yapılan toplantı 2 saat sürerken Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eski Bakanı Jülide Sarıeroğlu ve TEİAŞ Bölge Müdürü Yılmaz Eğerci telefonla bağlanarak toplantıya dahil oldular.

Toplantıda, öncelikle ilçemizde Elektrik ile ilgili yapılan yatırımlar görüşüldü. Daha sonra ilçede yaşanan elektrik kesintileri konusunda katılımcıların görüşleri dikkate alınarak bir plan ve program yapıldı. Elektrik kesintisi en az seviyeye indirilerek kesintilerde Muhtarlarımızın önceden haberi olacağı kararı alındı.

Son olarak Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eski Bakanı Jülide Sarıeroğlu ve TEİAŞ Bölge Müdürü Yılmaz Eğerci toplantıya telefonla katılarak ilçede Şalt Elektrik Sahasının Yatırım Programına alındığı Müjdesini vererek Etüt çalışmalarının önümüzdeki hafta başlatılacağını söylediler.

Kaymakam Sevgili, Toplantıya katılan katılımcılara ve telefonla bağlanarak Tufanbeyli İlçesine Müjdeli haberi veren Bakan Jülide Sarıeroğlu’na ve teknik bilgi veren Bölge Müdürüne teşekkür ederek Tufanbeyli’nin sorunlarını birlik ve beraberlik içerisinde karar vermeye devam edeceklerini belirtti.

rokettube