Medya Yenigün

TÜRKİYE CUMHURİYETİ VE RECEP TAYYİP ERDOĞAN

TÜRKİYE CUMHURİYETİ VE RECEP TAYYİP ERDOĞAN
Vehbi Korkutata
Vehbi Korkutata( vehbi@medyayenigun.net )
1.017
10 Nisan 2017 - 10:52

Türkiye Cumhuriyeti ve Recep Tayyip Erdoğan’ın dünden bugüne yaşadıkları ülke halkının gündeminde güzel bir yer edinen Erdoğan, yaşam boyu kendisini ülke halkına adayan kişi elbette Recep Tayyip Erdoğan’dan başkası değildir. Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşundan buyana üç lider bu ülkede güzel hizmetler yapmışlardır, yapılan hizmetlerden dolayı halkın güvenini kazanmışlardır ve tıpkı Recep Tayyip Erdoğan gibi halkının yanında olunca halkta onun özgüvenine dayanarak yanında yer aldılar. Özellikle Merhum Adnan Menderes, Turgut Özal ve şimdi ise kendisini halkının hissiyatlarına tercüman eden Recep Tayyip Erdoğan’dan başkası değildir. Erdoğan; Allah’tan korkan ve hiçbir zaman maddeye önem vermeyen bir kişiliğe sahiptir, bundan dolayıdır ki, ülke halkına sevdalı ve ülke halkıda ona sevdalı. Allah korkusu olan bir insana ‘’Diktatör’’ diyebilir misin, diktatör olan bir lider, yoldan geçerken hayır pankartını gören Erdoğan, o vatandaşların yanına gider miydi ve nedeninisorar mıydı? Ülke vatandaşlarına soruyorum? Erdoğan, ‘’Diktatör’’ gibi davransaydıve hayır pankartını görünce, derhal bunları alın ve gerekeni yapın derdi, ama o yapmadı ve kendisine yakışanını yaptı, işte Erdoğan’ın farkı budur. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ‘’EVET’’ derse ülke kaosa girer ve ‘’ Diktatörlük’’ rejimi hâkim olur.

Recep Tayyip Erdoğan; Dünya’da bir ‘’Marka’’ oldu, bütün dünya onu tanımış oldu ve Dünya lideri olma unvanına böylelikle kavuşmuş oldu. Helal haramı bilen ve ülkesini şahlandıran Erdoğan, halkına yapılan hizmetlerden dolayı çok mutlu olduğunu biliyorum. Ülke halkının mutluluğu, Erdoğan’ı ziyadesiyle mutlu ediyor. ‘’Halka yapılan hizmet; Hakka yapılan hizmettir’’düsturuyla bu yola başvurmuş ve şevkle hizmetine Allah’ın izniyle yapılan referandum seçiminde büyük ezici bir çoğunlukla sandıktan ‘’Başkan olarak çıkacağı muhakkaktır’’ ülke halkı bu büyük başkanlık zaferini yaşayacaktır.

Türkiye Cumhuriyetinde yaşayan vatandaşlara sesleniyorum; Korkmayın 16 Nisan’da kimseye bir şey olmayacak ve zafer sizlerin olacaktır, oyunuzu vicdanınıza ve çocuklarınızın aydınlık geleceğini düşünerek kullanınız. Ülke kalkınıyor ve muhalifler çıldırıyor, yapılan hizmetleri görmezlikten geliyor ve halka mutlak surette hayır oyu kullanınız, Allah’ın izniyle diyorum ki, zafer inananların olacak, hayır yandaşları ne kadar çabalarsa çabalasınlar zafer ‘’EVET’’ ten yana olacaktır.Recep Tayyip Erdoğan, bugüne denk hiçbir zaman kimsenin önünde eğilmedi ve eğilmez deeğer eğilseydi o akşam Yeşilköy Havalimanı’na gitmezdi. Erdoğan; Ölümüne dahi olsa 15 Temmuz akşamı halkının yanında yer aldı,  Fetö terör örgütü ise; darbe olunca Erdoğan’ı Yunan adasına götüreceğiz, nasılsa ada yakındır, o gece böyle çeşitli kararlar almışlardı. Allah’ında mutlak surette bir hesabı vardır, Allah dilemedikçe yaprak dahi kıpırdanmaz, çünkü Erdoğan, bu yola kefeniyle çıkmış, kendisine olan inancı ve kararlı tavırlarıyla halkının öz güvenini almıştır, 15 Temmuz gecesini asla unutmaz ve unutması da mümkün değildir, dile kolay; 249 can, bu Şehit olan kardeşlerimiz bu ülke için bir bedel ödediler ve kolaylıkla çapulculara bırakmayacakları ise aşikârdır, inanıyorum ki,ülke halkı kendisine yakışanını sandığa gidince hayır diyenleri sandığa gömeceklerdir.

 

Ülkemizde yapılan hizmetleri görmek istemiyorlar, bakınız; Osmangazi Köprüsünü nasıl da güzel yapmışlar beğendiniz mi? Ama muhalif hayırcılar ona da ‘Hayır’ dediler. Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne de ‘Hayır’ dediler. İsteseler de istemeseler de bizim ülke insanımız ‘Evet’ dediyse bu iş bitmiş demektir. Kimi Avrupa ülkeleri 16 Nisan’dan sonra geçeceğimiz yönetim sistemini istemiyorlarmış zaten isteseler şaşardım. Bu zihniyet bir bakanımızı bile arabanın içine mahkûm edecek kadar edepsiz. Utanmadan sıkılmadan ‘’kahvaltı yapıyoruz’’ diyorlar hadi oradan ahlaksız haddini bil bilmezsen Türkiye Cumhuriyeti bildirir. Kalkacaksın Türkiye Cumhuriyetinin bakanlarını uçağına iniş izni vermeyeceksin. Bu Batı tek millet ya ne yaptılar hepsi Papa’nın huzuruna gittiler. AB üyesi ülkeler Papa’nın huzuruna gittiler. Bunlar bölücü bunlarda ırkçılık var dürüst değiller.” Bunlara asla güven olmaz, herkes haddini bilecek. Recep Tayyip Erdoğan; Bu makamda olduğu müddetçe, bu işin önünü asla açmaz ve bu böyle biline. PKK’yı, FETÖ’yü topraklarında bunlar barındırıyor iade etmiyorlar. Sonra utanmadan sıkılmadan ülkemizden istiyorlar, vermeyince çıldırıyorlar. Bugünün hasta adamı artık Avrupa Birliği’dir (AB). AB’nin satın alma paritesine göre geliri 2002-2015 yılları arasında yüzde 18 büyüdü aynı ölçüye göre Türkiye’nin büyümesi yüzde 81. Nasıl gidiyoruz görüyor musun? 2002 yılında dünya hasılasının yüzde 23’ünü üreten AB bugün yüzde 17’nin altına geriledi. Bunun tercümesi AB’nin küçülen bir ekonomik bir güç olduğudur. Avrupa’da suni refah birliği çatırdıyor. AB istihdam umudu olmaktan da çıktı. Ülkemizi, ekonomimizi vize ile tehdit edenler önce kendilerine baksınlar.” AB’nin gözü Türkiye’nin üzerindedir, onların korkusu ‘’EVET’’ korkusudur, çıkarsa AB, bitmiş demektir ve bitecekte. Zafer Recep Tayyip Erdoğan’a verilen destektir, bu halkın teveccühü olduğu müddetçe muhalif hayırcılar sandığa gömülecektir.

Sevgi ve Saygılarımla

Araştırmacı Gazeteci Yazar

Vehbi Korkutata

 

 

ankara web tasarım | eşya depolama | kocaeli escort