Türkiye Kamu-Sen İl Temsilcisi Başkan Girgeç, Eylem kararımıza olan destek için teşekkür ederiz

Türkiye Kamu-Sen İl Temsilcisi ve Türk Eğitim-Sen 1 no.lu Şube Başkanı Durdu Mehmet Girgeç, tüm eğitim çalışanlarını banka promosyonu iptal dilekçe eylemimize katılmaya davet ediyoruz. Eylem kararımıza olan destek için teşekkür ederiz” dedi.

Türkiye Kamu-Sen İl Temsilcisi Başkan Girgeç, Eylem kararımıza olan destek için teşekkür ederiz
07 Eylül 2022 - 03:03
Başkan Girgeç, “Türk Eğitim-Sen Adana 1 Nolu Şube olarak Yönetim Kurulu toplantımızı gerçekleştirip, genişletilmiş Yönetim Kurulu toplantı tarihimizi belirledik. Hayat, inanmak ve mücadele etmektir. Sabır, boyun eğmek değil, mücadele etmektir. Adalet için mücadele şarttır. Adalet devletin amacıdır; sivil toplumun amacıdır. İlkelerimiz doğrultusunda adalet için daima mücadele edilecektir.” Diye belirtti.
Banka Promosyonlarının günümüz şartlarına uygun revize edilmesi gerekir diyen Başkan Durdu Mehmet Girgeç, Yapı Kredi Bankası ile İlçe Milli Müdürlüklerimiz arasında personel maaşlarının banka üzerinden ödenmesi için imzalanan protokolün revize edilerek günümüz şartlarına göre güncellenmesi veya sözleşmenin tek taraflı feshedilerek yeni bir ihale sürecinin, idari ve hukuki işlemlerin başlatılması dilekçe kampanyası başlatıyoruz. Dilekçemiz, tüm kamu çalışanlarına ulaştırılmak üzere işyeri temsilcilerimize ulaştırılacaktır.
Çukurova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzü ziyaret edip banka promosyon ihalesinin tek taraflı feshedilerek yeni bir ihale sürecinin başlatılmasıyla ilgili başlattığımız dilekçe eylemimize katılım durumunu değerlendirdik. Çukurova ilçemizde dilekçe eylem kararımıza olan destek için teşekkür ederiz. Eğitim camiasının güven kapısı olmaya devam ediyoruz.” Diye ifade etti. Haber Muammer Korkmaz
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum